Logo
Wydrukuj tę stronę

Motorowerzysta ranny w wypadku

Z urazem kolana i złamaną dłonią trafił do szpitala motorowerzysta, który wczoraj w Targowiskach, zderzył się z audi a4. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że odpowiedzialność za wypadek spoczywa na kierowcy auta.

REKLAMADo zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 20. w Targowiskach na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Jana Pawła II i Dębowej, mającego kształt litery Y. Jak ustalili policjanci, jadący ul. Armii Krajowej 19-letni kierowca audi a4, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, w ul. Dębową, zajechał drogę nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku, 21-letniemu motorowerzyście. W tym czasie przed audi jechał jeszcze samochód dostawczy, który ograniczał widoczność w obrębie skrzyżowania.

alt

Ranny motorowerzysta został przewieziony do szpitala. Badania wykazały, że mężczyzna doznał złamań w obrębie dłoni oraz urazu kolana.
 
Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi i są mieszkańcami gminy Miejsce Piastowe. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci z posterunku w tej właśnie miejscowości.

kmp

  • autor: kmp

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021