Logo
Wydrukuj tę stronę

Nastolatek ranny w wypadku

Do szpitala trafił 14-letni chłopiec potrącony przez toyotę yaris w Iwoniczu. Z początkowych ustaleń wynika, że pieszy wtargnął na jezdnię tuż przed jadącym samochodem. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają aktualnie policjanci z posterunku w Iwoniczu-Zdroju.

REKLAMADo wypadku doszło wczoraj (środa, 28.03.2012), około godz. 17.40 na ul. Floriańskiej w Iwoniczu, leżącej w ciągu drogi krajowej nr 28. Jak wynika z pierwszych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 45-letnia krośnianka, jadąca toyotą yaris w kierunku Miejsca Piastowego, potrąciła 14-letniego mieszkańca Iwonicza, który doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. - mówi Marek Cecuła - rzecznik prasowy krośnieńskiej policji.

alt

Nastolatek szedł prawym poboczem i najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię, uderzając w prawy bok auta. Obydwoje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, poza przejściem dla pieszych. Aktualnie nad wyjaśnieniem jego szczegółów pracują policjanci z posterunku w Iwoniczu-Zdroju.

kmp

  • autor: kmp

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021