Logo
Wydrukuj tę stronę

Bracia z narkotykami

W policyjnym areszcie przebywają dwaj bracia, u których zabezpieczono kilkanaście gramów narkotyków. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, jakie było przeznaczenie tych środków.

REKLAMA


Zatrzymanie obydwu mężczyzn, to efekt pracy policjantów z wydziału kryminalnego, do których dotarła informacja, że mieszkający na terenie powiatu krośnieńskiego dwaj bracia w wieku 20 i 24 lat, mogą posiadać zabronione substancje narkotyczne.

alt

Podczas przeprowadzonego wczoraj (środa, 25 kwietnia 2012) przeszukania ich domu, funkcjonariusze istotnie znaleźli po kilka gramów suszu roślinnego i białego proszku. Substancje zapakowane były do charakterystycznych woreczków strunowych, a wstępne testy wykazały, że jest to marihuana i amfetamina. -  mówi Marek Cecuła, rzecznik krośnieńskiej policji.
 
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Aktualnie funkcjonariusze sprawdzają, czy bracia posiadali narkotyki na własny użytek, czy też rozprowadzali je wśród innych osób. Od tych ustaleń uzależniona będzie treść ostatecznych zarzutów, które niebawem usłyszą.

kmp

  • autor: kmp

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021