Logo
Wydrukuj tę stronę

Bójka kibiców, zatrzymano 9 osób z Jasła

W sobotę (25.08) około godziny 19:30 doszło do bójki pomiędzy kibicami Czarnych Jasło i Karpat Krosno. Jasielscy kibice wracali z meczu wyjazdowego swojej drużyny w Sanoku. Interweniujący policjanci z Krosna, Jasła i Rzeszowa po krótkim pościgu zatrzymali 9 osób.

REKLAMA


 alt

Jak informuje nadkomisarz Tadeusz Zajdel z Wydziału Kryminalnego KMP w Krośnie, do bójki doszło około godziny 19:30. - Wracający z Sanoka kibice Czarnych Jasło zauważyli po drodze kibiców Karpat Krosno i nie omieszkali się zatrzymać – relacjonuje nadkomisarz T. Zajdel. Jasielscy kibice byli konwojowani, jednak światła zatrzymały konwojujących ich policjantów, przez co na chwilę zniknęli funkcjonariuszom z oczu. Właśnie w tym czasie doszło do bójki z krośnieńskimi kibicami.

alt

Konwojujący kibiców policjanci poprosili o posiłki. W interwencji udział wzięli policjanci z KMP w Krośnie oraz policjanci z KWP w Rzeszowie, którzy tego dnia pomagali zabezpieczać mecz odbywający się w Krośnie. - W chwili zdarzenia policjanci z Rzeszowa byli pod komendą w Krośnie – dodaje nadkomisarz T. Zajdel. Do bójki doszło w rejonie skrzyżowania „obwodnicy” z ul. Żwirki i Wigury. Jasielscy kibice zostali zatrzymani po krótkim pościgu na ul. Podkarpackiej, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Zręcińską i Pużaka. 9 osobom postawiono zarzut udziału w bójce.

Piotr Dymiński
Fot. archiwum

  • autor: Piotr Dymiński

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021