Logo
Wydrukuj tę stronę

Rozprowadzali narkotyki dla pieniędzy

Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli zatrzymali pięciu mężczyzn, podejrzanych o udzielanie środków odurzających innym osobom. Podczas przesłuchania na komisariacie przyznali się do zarzucanego czynu. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

REKLAMA


Funkcjonariusze od miesiąca wykonywali czynności w sprawie dotyczącej rozprowadzania narkotyków na terenie powiatu krośnieńskiego przez grupę młodych osób. Policjanci weryfikowali zdobyte informacje i ustalili pięciu mężczyzn mogących mieć związek z nielegalnym handlem narkotykami. Przeszukali wytypowane mieszkania podejrzanych, w których ujawnili i zabezpieczyli wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe z zawartością marihuany.

Po przeprowadzonych dalszych czynnościach policjanci ustalili szereg osób kupujących od handlarzy narkotyki. - mówi Beata Winiarska, starszy aspirant z krośnieńskiej policji. Wszyscy mężczyźni w wieku od 20 do 32 lat trudniący się nielegalną sprzedażą używek usłyszeli zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. - dodaje.

Wobec 20-latka, który był głównym dilerem grupy, zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(kmp)

  • autor: kmp

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021