Logo
Wydrukuj tę stronę

"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - finał "Szlachetnej Paczki" w powiecie

  • autor: red.
  • sobota, 19, grudzień 2015 21:46
  • wielkość czcionki - - + +
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" - finał "Szlachetnej Paczki" w powiecie Fot. Powiat Krośnieński

Już po raz drugi powiat włączył się aktywnie do ogólnopolskiej akcji charytatywnej pomocy. Świąteczna paczka trafiła do Agaty i Jerzego z Dukli.

REKLAMA


Pracownicy Starostwa Powiatowego w Krośnie wraz z Zarządem i Przewodniczącym Rady Powiatu Krośnieńskiego przygotowali paczkę dla rodziny z Dukli, która znajduje się w trudnej sytuacji materialnej.

- Dzięki wrażliwości i otwartym sercom naszych koleżanek i kolegów oraz innych ofiarodawców udało się zebrać odpowiednią kwotę na zakup nowej lodówki, która była marzeniem Państwa Agaty i Jerzego. Ale to nie wszystko. Dodatkowo uzbierano wiele innych darów potrzebnych do codziennego życia m.in. produkty żywnościowe, środki czystości, kosmetyki, ubrania itp. - mówi Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Krośnie.

Ideą Szlachetnej Paczki nie jest pomoc sama w sobie, ale to szansa na nowe życie. - Mamy nadzieję, że udało nam się wywołać uśmiech na twarzach osób, które wsparliśmy i sprawić, by te święta były pełne nadziei i wiary w drugiego człowieka - dodaje Ewa Bukowiecka.
 
Foto: Delegacja pracowników Starostwa Powiatowego w Krośnie: Agnieszka Prugar – Nowak, Adriana Zając i Wojciech Wojewoda przekazali paczki  wolontariuszce.

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021