Logo
Wydrukuj tę stronę

Utrudnienia na drodze Wróblik Królewski - Ladzin

  • autor: Redakcja
  • niedziela, 20, październik 2019 16:49
  • wielkość czcionki - - + +
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Uwaga kierowcy. Od 21 października wyłączony będzie okresowo odcinek drogi powiatowej nr 2008R na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 887 w m. Ladzin do skrzyżowania z drogą gminną w m. Wróblik Królewski.

REKLAMA


W związku z prowadzoną inwestycją pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2008R Wróblik Królewski - Ladzin”, polegającą na prowadzeniu prac nawierzchniowych, Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje, iż dla zapewnienia prawidłowego przebiegu robót oraz  zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników drogi, w dniach od 21 października 2019 r. do dnia 13 grudnia 2019 roku w godzinach 7.00 do 18.00  wyłączony będzie okresowo odcinek drogi powiatowej nr 2008R na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 887 w m. Ladzin do skrzyżowania z drogą gminną w m. Wróblik Królewski.

Na czas prowadzonych robót wprowadza się objazd tymczasowy.

Objazd przeprowadzony będzie od skrzyżowania dróg: wojewódzkiej nr 887 i powiatowej nr 2008R w miejscowości Ladzin: drogą wojewódzką do miejscowości Wróblik Szlachecki, następnie drogami powiatowymi: nr 1974R Krosno - Targowiska - Wróblik Szlachecki i nr 2008R Wróblik Królewski - Ladzin do m. Wróblik Królewski.

Od miejscowości Wróblik Królewski do miejscowości Ladzin objazd odbywał się będzie w kierunku odwrotnym.

Trasa objazdu oraz teren prowadzonych robót oznakowane zostaną zgodnie  zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, wg załączonego schematu.

Dojazd mieszkańców do posesji będzie umożliwiony poza godzinami pracy Wykonawcy.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Krośnie, powyższe godziny mogą ulec zmianie w zależności od asortymentu robót danego dnia. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac budowlanych, ruch kołowy zostanie udostępniony.

 

  • autor: Redakcja

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021