KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Wjazd Króla" i utrudnienia w ruchu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W najbliższy weekend (27 - 28.07), do Krosna zawita Jego Królewska Mość Kazimierz Wielki. Rekonstrukcja historyczna "Wjazd Króla A.D. 2019" spowoduje pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie starego miasta, a niektóre z ulic będą wyłączone na czas przemarszu królewskiego orszaku.

REKLAMA


Dworski orszak historyczny wyruszy w sobotę z Placu Monte Cassino o godz. 19:30 i przejdzie ulicami: Staszica, przez Plac Konstytucji, a następnie ul. Sienkiewicza do Rynku.

W związku z odbywającymi się wydarzeniami, wjazd do Zespołu Staromiejskiego będzie ograniczony. Zamknięte będą ulice: Sienkiewicza, Zjazdowa oraz Piłsudskiego na odcinku od Rynku do Ronda Solidarności (nie dotyczy on mieszkańców, służb oraz TAXI).

Zmieniona organizacja ruchu obowiązywać będzie w sobotę (27.07), od godz. 16:00 do 23:00 oraz w niedzielę (28.07) od 16:00 do 21:00.

Krośnieński magistrat prosi kierowców o stosowanie się do znaków zmieniających organizację ruchu oraz stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy.

(umk)

  • autor: (umk)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?