Logo
Wydrukuj tę stronę

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w Targowiskach

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Starostwo Powiatowe w Krośnie informuje o utrudnieniach w miejscowości Targowiska. 25 oraz 28 października wprowadzone zostanie okresowe zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 1974R Krosno - Targowiska - Wróblik Szlachecki (w km 1 + 975 - 3 + 085) w m. Targowiska.

REKLAMAW piątek (25 października) oraz w poniedziałek (28 października) w godzinach od 8:00 do 19:00 zamknięta będzie całościowo droga powiatowa nr 1974R (ul. Armii Krajowej) od skrzyżowania z ulicami Dębowa i Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Marszałka Piłsudskiego.

Utrudnienia związane są z realizacją zadania pn. "Przebudowa drogi powiatowej nr 1974R Krosno - Targowiska - Wróblik Szlachecki", polegającym na wykonaniu nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych.

Dla pojazdów do 3,5t od skrzyżowania na wysokości ul. Jana Pawła II z DP do skrzyżowania z DP za tartakiem wyznaczone zostaną objazdy.

Miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane. W przypadku wyłączenia z ruchu drogi powiatowej nr 1974R osoby kierujące ruchem będą wyznaczać objazdy. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych termin może ulec zmianie.

red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020