Logo
Wydrukuj tę stronę

PODKARPACIE: Zaginęły trzy nastolatki

PODKARPACIE: Zaginęły trzy nastolatki Fot. materiały KPP Przeworsk

Policjanci poszukują trzech zaginionych mieszkanek gminy Tryńcza, które w 25 grudnia wyszły z domu i do chwili obecnej nie wróciły. Poszukiwane kobiety to 19-letnia Klaudia Bura, 18-letnia Dominika Nagórna oraz jej 16-letnia siostra Anna.

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia, 25 grudnia około godz. 16 trzy koleżanki prawdopodobnie udały się na spotkanie z kolegami, z którymi miały pojechać na pizzę. 26 grudnia w godzinach porannych, kiedy dziewczyny nie wróciły do swoich domów, poszukiwania rozpoczęła rodzina, bez rezultatu. Również wszelkie próby nawiązania kontaktu z nastolatkami były bezskuteczne.

W środę, 27 grudnia na Policję wpłynęło oficjalne zgłoszenie o zaginięciu. Funkcjonariusze z sieniawskiego komisariatu (powiat przeworski) prowadzą poszukiwania za zaginionymi:


Klaudia Bura

- Klaudia Bura (lat 19) - szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 48 kg, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz podłużna. W chwili wyjścia z domu ubrana była w czarną sukienkę przed kolano, ciemna kurtkę do pasa z kapturem obszytym kożuszkiem, rajstopy czarne, czarne kozaki zamszowe na obcasie.


Dominika Nagórna

- Dominika Nagórna (lat 18) - szczupła budowa ciała, wzrost około 168 cm, waga około 50 kg, włosy ciemne z jasnymi pasemkami, proste do ramion, oczy brązowe, twarz okrągła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie typu jeans koloru ciemnego, różową koszulę z krótkim rękawem, czarny żakiet, kurtka koloru granatowego z kapturem obszytym kożuszkiem, buty sportowe marki Puma - czarne z zielonymi elementami.


Anna Nagórna

- Anna Nagórna (lat 16) - szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 50 kg, włosy długie koloru ciemny blond, oczy piwne, twarz podłużna smukła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w różową sukienkę, czarne kozaki, czarną kurtkę z kapturem obszytym kożuszkiem.

Dziewczyny były widziane w towarzystwie dwóch mężczyzn (24 i 27-latka) na stacji benzynowej w Wólce Małkowej. Według ustaleń Policji, mężczyźni obecnie nie przebywają w domu, a rodzina do tej pory nie zgłosiła i nadal nie zgłaszał zaginięcia. Poszukiwane prawdopodobnie mogą podróżować osobowym Daewoo Tico w kolorze fioletowym, w towarzystwie 24 i 27-latka. Nie wiadomo, czy ich zniknięcie można zakwalifikować jako ucieczkę z domu oraz czy poszukiwane nadal przebywają na Podkarpaciu.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.

red., pd
Fot. materiały KPP Przeworsk

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018