Logo
Wydrukuj tę stronę

Karpaty walczą o punkty! Mamy dla Was bilety na dwa spotkania

Karpaty walczą o punkty! Mamy dla Was bilety na dwa spotkania Fot. Tomek Jerzak

W piątek i sobotę (22,23.10) sympatyków siatkówki czekają kolejne sportowe emocje. Karpatki zmierzą się z zespołem KS Murowana Goślina, a drugoligowi mężczyźni rywalizować będą z Avią Świdnik. Mamy dla Was po dwa bilety na każde spotkanie!

REKLAMAAby wygrać wejściówkę na mecz AZS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno vs KS Murowana Goślina, wyślij swoje imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując: SIATKÓWKA KOBIET.

AZS PWSZ Karpaty MOSiR Krosno vs KS Murowana Goślina
piątek, 23 października 2015 - godzina 18:00
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Krosno, ul. Bursaki


Jeżeli chcesz otrzymać wejściówkę na mecz AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno vs ASPS AVIA ŚWIDNIK, wyślij swoje imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując: SIATKÓWKA MĘŻCZYZN.

AZS PWSZ Karpaty KHS Krosno vs ASPS AVIA ŚWIDNIK
sobota, 24 października 2015 - godzina 18:00
Hala MOSiR Krosno, ul. Legionów


Wygrywa druga i czwarta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi. Na maile czekamy do czwartku (22.10) do godziny 18:00. Z nagrodzonymi skontaktujemy się również mailem, po zakończeniu konkursu.

Zobacz także: SIATKÓWKA: w piątek i sobotę Karpaty walczyć będą o kolejne punkty.

mg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020