Logo
Wydrukuj tę stronę

Medale zawodniczek IKN Górnik Iwonicz-Zdrój w Mistrzostwach Polski w biathlonie!

  • autor: Mariusz Jakieła
  • poniedziałek, 01, marzec 2021 17:40
  • wielkość czcionki - - + +
  • 1 komentarz
Brązowa sztafeta. Od lewej Martyna Patlewicz, Faustyna Pernal, Zuzanna Zając. Brązowa sztafeta. Od lewej Martyna Patlewicz, Faustyna Pernal, Zuzanna Zając. Fot. Mariusz Jakieła

Znakomicie zaprezentowały się biathlonistki Iwonickiego Klubu Narciarskiego "Górnik" w rozegranych w Dusznikach-Zdroju (25-28.02.2021) Mistrzostwach Polski młodzików i młodzików młodszych.

REKLAMA


W pierwszym dniu zawodów w biegach indywidualnych srebrny medal wywalczyła Amelia Jakieła w biegu na 4 kilometry młodziczek młodszych.

Z dobrej strony pokazał się także Piotr Turek, który został sklasyfikowany na 9. miejscu w biegu na 8 kilometrów młodzików.

W drugim dniu biathlonowej rywalizacji w biegach sprinterskich znów na podium stanęła Amelia Jakieła tym razem zdobyła "brąz” w młodziczkach młodszych na 3 km.

Dzielnie o medale walczyli także: Piotr Turek na 6 km młodzików i Faustyna Pernal w biegu na 4,5 km młodziczek, ale ostatecznie zajęli odpowiednio 5 i 7 miejsce.

Dobrze w młodzikach młodszych na 4,5 km zaprezentował się Franciszek Michalak, zajmując 10 pozycję.

W ostatnim dniu zmagań w biegach sztafetowych na najniższym stopniu podium w biegu 3x4,5 km stanęła drużyna młodziczek IKN Górnik w składzie: Faustyna Pernal, Martyna Patlewicz i Zuzanna Zając.

Wszystkie wymienione zawodniczki oraz zawodnicy to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej.

  • autor: Mariusz Jakieła
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021