Logo
Wydrukuj tę stronę

PROFBUD CUP 2015. 4 grudnia rusza trzecia edycja piłkarskiego turnieju

W dniach 4-5 grudnia 2015 r. odbędzie się trzecia edycja Turnieju PROFBUD CUP. Tym razem do Krosna przyjedzie osiem drużyn z rocznika 2006. Niesamowite emocje zapewnią młodzieżowe drużyny z uznanych klubów z całej Polski takich jak Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Legia Warszawa, Sparta Zabrze, Korona Kielce, MOSP Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin oraz Beniaminek Krosno.

REKLAMA


4 grudnia uroczyście przywitamy młodych piłkarzy, natomiast wszystkie mecze zostaną rozegrane 5 grudnia w Hali Krosno - najnowocześniejszym obiekcie piłkarskim w województwie podkarpackim.


Legia Warszawa

Mimo, że dotychczas odbyły się dwie edycje PROFBUD CUP, turniej organizowany przez Szkółkę Piłkarską Beniaminek Krosno zyskał sobie uznanie w Polsce i jest jednym z ciekawszych wydarzeń w sezonie zimowym w piłce młodzieżowej. Znakomita organizacja, wspaniała atmosfera i bardzo wysoki poziom sprawiły, że do Krosna na początku grudnia przyjeżdżają najlepsze drużyny naszego kraju.

Pierwszą edycję w 2013 roku wygrała Korona Kielce, w drugiej, rozgrywanej rok później, triumfowała Jagiellonia Białystok. W obu turniejach Beniaminek Krosno plasował się na czwartej pozycji w stawce ośmiu drużyn. Oprócz wspomnianych zwycięzców w ciągu dwóch lat do Krosna zawitały uznane kluby, świetnie pracujące z młodzieżą: Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Motor Lublin, Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Akademia Piłkarska 21 Kraków, Widzew Łódź, AS Progres Kraków i Sandecja Nowy Sącz.


Wisła Kraków

Po raz pierwszy w historii PROFBUD CUP zostanie rozegrany nie na parkiecie, a na sztucznej murawie w Hali Krosno, co ze szkoleniowego punktu widzenia z pewnością będzie miało spore znaczenie dla drużyn, które zagrają w tegorocznej edycji turnieju.

Hala Krosno to nowoczesny obiekt, który powstał w tym roku. Popularny "balon" wzniósł się w powietrze 18 września, a już 30 września nastąpiło jego uroczyste otwarcie.


Korona Kielce

Hala ma długość 68 metrów, szerokość 45 metrów i wysokość 13,5 metra w punkcie centralnym. Mecze podczas Turnieju PROFBUD CUP 2015 będą toczone równocześnie na dwóch boiskach o wymiarach 45 x 20 metrów. Boiska posiadają sztuczną murawę najwyższej klasy "Premier Turf SX60" holenderskiego producenta ACT Global posiadająca certyfikat FIFA 2 STAR. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii cechują ją właściwości niemal identyczne, jak w przypadku podłoża naturalnego. Gwarantuje doskonałą stabilność stopy i amortyzację upadków oraz odbić piłki, nie powoduje obtarć podczas upadku czy poślizgu.


Zagłębie Lublin

Hala posiada trybuny z krzesełkami na 160 miejsc siedzących, z których można śledzić toczące się rozgrywki.

Głównym sponsorem rozgrywek jest firma budowlana z polskim kapitałem PROFBUD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych oraz najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Wyspecjalizowany i doświadczony zespół zapewnia fachową i szybką obsługę. Komfort i zadowolenie przyszłych mieszkańców jest najwyższą wartością spółki.

Wysoka jakość zrealizowanych warszawskich inwestycji zaowocowała przyznaniem firmie wyróżnień "Jakości Roku" 2013 dla projektu Apartamenty Płomyka w dzielnicy Włochy oraz "Inwestycji Roku" 2013 oraz "Jakości Roku" 2014 dla osiedla Eskadra na Bemowie. Obecnie w realizacji są dwa nowe projekty - osiedle Praha na Grochowie oraz osiedle Kwadry Księżycowej na Bielanach. W przygotowaniu kolejne projekty na Bemowie.

W sobotę 5 grudnia relację na żywo z turnieju będzie można śledzić na stronie stimotion.pl/kamery-live/

PROGRAM:
piątek, 4 grudnia 2015 - Hala Krosno - ul. Bohaterów Westerplatte 20
19:30 - Uroczyste powitanie drużyn przez Organizatorów
19:40 - Przemówienia okolicznościowe
20:00 - Oficjalna prezentacja drużyn
20:20 - Pokaz grupy tanecznej Fragolin

sobota - 5 grudnia 2015 - Hala Krosno - ul. Bohaterów Westerplatte 20
10:00 - Rozpoczęcie rozgrywek turniejowych
16:00 - Wręczenie nagród, zakończenie turnieju

  • autor: Redakcja

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021