Logo
Wydrukuj tę stronę

PROFBUD CUP 2015. 4 grudnia rusza trzecia edycja piłkarskiego turnieju

W dniach 4-5 grudnia 2015 r. odbędzie się trzecia edycja Turnieju PROFBUD CUP. Tym razem do Krosna przyjedzie osiem drużyn z rocznika 2006. Niesamowite emocje zapewnią młodzieżowe drużyny z uznanych klubów z całej Polski takich jak Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Legia Warszawa, Sparta Zabrze, Korona Kielce, MOSP Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin oraz Beniaminek Krosno.

REKLAMA4 grudnia uroczyście przywitamy młodych piłkarzy, natomiast wszystkie mecze zostaną rozegrane 5 grudnia w Hali Krosno - najnowocześniejszym obiekcie piłkarskim w województwie podkarpackim.


Legia Warszawa

Mimo, że dotychczas odbyły się dwie edycje PROFBUD CUP, turniej organizowany przez Szkółkę Piłkarską Beniaminek Krosno zyskał sobie uznanie w Polsce i jest jednym z ciekawszych wydarzeń w sezonie zimowym w piłce młodzieżowej. Znakomita organizacja, wspaniała atmosfera i bardzo wysoki poziom sprawiły, że do Krosna na początku grudnia przyjeżdżają najlepsze drużyny naszego kraju.

Pierwszą edycję w 2013 roku wygrała Korona Kielce, w drugiej, rozgrywanej rok później, triumfowała Jagiellonia Białystok. W obu turniejach Beniaminek Krosno plasował się na czwartej pozycji w stawce ośmiu drużyn. Oprócz wspomnianych zwycięzców w ciągu dwóch lat do Krosna zawitały uznane kluby, świetnie pracujące z młodzieżą: Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Motor Lublin, Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Akademia Piłkarska 21 Kraków, Widzew Łódź, AS Progres Kraków i Sandecja Nowy Sącz.


Wisła Kraków

Po raz pierwszy w historii PROFBUD CUP zostanie rozegrany nie na parkiecie, a na sztucznej murawie w Hali Krosno, co ze szkoleniowego punktu widzenia z pewnością będzie miało spore znaczenie dla drużyn, które zagrają w tegorocznej edycji turnieju.

Hala Krosno to nowoczesny obiekt, który powstał w tym roku. Popularny "balon" wzniósł się w powietrze 18 września, a już 30 września nastąpiło jego uroczyste otwarcie.


Korona Kielce

Hala ma długość 68 metrów, szerokość 45 metrów i wysokość 13,5 metra w punkcie centralnym. Mecze podczas Turnieju PROFBUD CUP 2015 będą toczone równocześnie na dwóch boiskach o wymiarach 45 x 20 metrów. Boiska posiadają sztuczną murawę najwyższej klasy "Premier Turf SX60" holenderskiego producenta ACT Global posiadająca certyfikat FIFA 2 STAR. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii cechują ją właściwości niemal identyczne, jak w przypadku podłoża naturalnego. Gwarantuje doskonałą stabilność stopy i amortyzację upadków oraz odbić piłki, nie powoduje obtarć podczas upadku czy poślizgu.


Zagłębie Lublin

Hala posiada trybuny z krzesełkami na 160 miejsc siedzących, z których można śledzić toczące się rozgrywki.

Głównym sponsorem rozgrywek jest firma budowlana z polskim kapitałem PROFBUD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma korzysta ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych i architektonicznych oraz najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Wyspecjalizowany i doświadczony zespół zapewnia fachową i szybką obsługę. Komfort i zadowolenie przyszłych mieszkańców jest najwyższą wartością spółki.

Wysoka jakość zrealizowanych warszawskich inwestycji zaowocowała przyznaniem firmie wyróżnień "Jakości Roku" 2013 dla projektu Apartamenty Płomyka w dzielnicy Włochy oraz "Inwestycji Roku" 2013 oraz "Jakości Roku" 2014 dla osiedla Eskadra na Bemowie. Obecnie w realizacji są dwa nowe projekty - osiedle Praha na Grochowie oraz osiedle Kwadry Księżycowej na Bielanach. W przygotowaniu kolejne projekty na Bemowie.

W sobotę 5 grudnia relację na żywo z turnieju będzie można śledzić na stronie stimotion.pl/kamery-live/

PROGRAM:
piątek, 4 grudnia 2015 - Hala Krosno - ul. Bohaterów Westerplatte 20
19:30 - Uroczyste powitanie drużyn przez Organizatorów
19:40 - Przemówienia okolicznościowe
20:00 - Oficjalna prezentacja drużyn
20:20 - Pokaz grupy tanecznej Fragolin

sobota - 5 grudnia 2015 - Hala Krosno - ul. Bohaterów Westerplatte 20
10:00 - Rozpoczęcie rozgrywek turniejowych
16:00 - Wręczenie nagród, zakończenie turnieju

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020