Logo
Wydrukuj tę stronę

Pierwsza edycja Pucharu Firm na Hali Krosno. Do wygrania Renault Talisman

Pierwsza edycja Pucharu Firm na Hali Krosno. Do wygrania Renault Talisman Fot. Hala Krosno

Już 2 kwietnia, od godziny 10.30, na boiskach "Hali Krosno" odbędzie się pierwsza edycja turnieju piłki nożnej "Puchar Firm". Drużyny zmierzą się w systemie "każdy z każdym". Przewidziano też konkurs dla kibiców.

REKLAMA


Chęć udziału w futbolowej rywalizacji zgłosiły ekipy: Nowy Styl, Glasmark, Auto-Spektrum, Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A., Profbud4Kids oraz goście z Nowego Sącza - firma Novitus.

Dochód z turnieju będzie przeznaczony na szkolenie młodych adeptów piłki nożnej że Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno.
Celem turnieju jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia wśród pracowników firm poprzez stworzenie zorganizowanych rozgrywek piłkarskich.

Na czas trwania turnieju na jednym z boisk będzie wydzielona strefa na stoiska promocyjne firm biorących udział w turnieju.

Wszyscy, którzy odwiedzą Halę Krosno podczas turnieju i wypełnią kupon na stoisku Auto Spektrum będą mogli wygrać fantastyczny samochód Renault Talisman na weekend.

Drużyny zmierzą się w systemie "każdy z każdym". Spotkania rozgrywane będą w sześcioosobowym składzie (5 zawodników w polu + bramkarz) na dwóch boiskach równocześnie, a czas jednego meczu to 2 x 12 min.

Relację na żywo z turnieju będzie można śledzić na stronie: stimotion.pl
Wyniki rozegranych meczy będą publikowane na bieżąco na stronie: halakrosno.pl

PROGRAM:
sobota, 2 kwietnia 2016, Hala Krosno
- 10:30 rozpoczęcie rozgrywek turniejowych,
- 15:00 wręczenie nagród, zakończenie turnieju.

ll/red.

  • autor: ll/red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021