Logo
Wydrukuj tę stronę

Karpaty remisują z Piastem [FOTO]

Karpaty remisują z Piastem [FOTO] Fot. Tomek Jerzak

Karpaty Krosno zremisowały w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Tuczempy 1:1. Obie bramki padły z rzutów karnych w pierwszej połowie.

Krośnieńska drużyna z wyjazdowego spotkania przywiozła jeden punkt. W Tuczempach Karpaty zremisowały z miejscowym Piastem 1:1. Bramkę dla krośnian zdobył Przemysław Szkatuła (21', k.). Niespełna pięć minut później sędzia podyktował drugą "jedenastkę", tym razem dla gospodarzy. Bohdan Karkovskyi zamienił ją na bramkę i wynik nie zmienił się już do końca spotkania. W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik uratował gospodarzy przed porażką wybijając strzał Marka Fundakowskiego z linii bramkowej.

W następnej kolejce krośnieńscy piłkarze podejmują na stadionie przy ul. Legionów Orzeł Przeworsk. Mecz odbędzie się w sobotę (14 maja), o godz. 17.

Piast Tuczempy - Karpaty Krosno 1:1 (1:1)

Karpaty: Stępień - Paszek, Balul, Dąbek, Krupa - Szkatuła, Nykanowicz (Siepierski), Skiba, Makowski, Cempa, Wojczuk (Fundakowski)

Bramki: Szkatuła (21' k.) - Karkovskyi (26' k.)