Logo
Wydrukuj tę stronę

Karpaty wygrywają 2:0. Dwa gole Szkatuły [FOTO]

Karpaty wygrywają 2:0. Dwa gole Szkatuły [FOTO] Fot. Tomek Jerzak

W sobotę (14.05) krośnieńskie Karpaty podejmowały drużynę Orła Przeworsk. Dwie bramki zdobył Przemysław Szkatuła i krośnianie wygrali 2:0.

Przyjezdni zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, dlatego gospodarze byli faworytem spotkania. Biało-niebiescy od początku atakowali bramkę gości, jednak wynik spotkania otworzył dopiero w 28. minucie Przemysław Szkatuła strzałem z rzutu karnego. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. Tuż po zmianie stron drugą bramkę, tym razem po dobrym podaniu Dawida Cempy, zdobył Szkatuła. Karpaciarze próbowali podwyższyć wynik spotkania do samego końca, jednak próby Szkatuły, Makowskiego czy Fundakowskiego nie były wystarczająco skuteczne. Spotkanie zakończyło się wynikem 2:0.

Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 2:0 (1:0)

Bramki: Szkatuła (28. k., 48.)

Karpaty: Lichoń - Paszek, Balul, Dąbek, Krupa - Wolański (61. Siepierski), Nikanowicz (73. Szombierski), Skiba, Szkatuła - Wojczuk (66. Makowski), Cempa (73. Fundakowski)

Orzeł: Kurosz - Górak, Jarosz, Franczyk, Niemczyk - Szela, Kudła, Kyć, Boratyn, Gurak - Struś

Żółte kartki: Paszek, Balul, Siepierski - Jarosz
Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin)