Miasto Szkła Krosno - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

W sobotę (28 października) o godzinie 20:00 podopieczni Edmunds’a Valeiko podejmą na własnym parkiecie spadkowicza z PLK, zespół Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz. Przed sezonem drużyna pod wodzą Krzysztofa Szubargi była typowana na jednego z faworytów rozgrywek Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn. Naszpikowana czołowymi zawodnikami ubiegłorocznych rozgrywek drużyna Astorii, po rozegraniu 7 kolejek, zajmuje 3 miejsce w tabeli z identyczną zdobyczą punktową co Szklany Team.

Z tak mocnym przeciwnikiem będziemy potrzebować szóstego zawodnika jakim są krośnieńscy Kibice.  Liczymy, że licznie stawicie się w hali krośnieńskiego MOSiR-u wspierając nas od pierwszej minuty spotkania.

W przerwie sobotniego meczu na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty. Przez całe spotkanie do dyspozycji najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Przerwy pomiędzy kwartami umilą występy cheerleaderek z Akademii Fragolin. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Wkrótce pojawią się kolejne gadżety przygotowywane przez partnera - drukarnię HEDOM.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania o godzinie 20:00. Kasa biletowa czynna od godziny 18:00. Przypominamy, że bilety można kupić za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.

• autor: Redakcja