Logo
Wydrukuj tę stronę

Otwarcie Kauflandu już we czwartek

Otwarcie Kauflandu już we czwartek Fot. KrosnoCity.pl

Nowy sklep sieci Kaufland w Krośnie przy ulicy Niepodległości 6a zostanie otwarty w czwartek 23 października 2014 r. o godzinie 6.30. To 180. otwarcie marketu sieci Kaufland w Polsce i 7. w województwie podkarpackim!

REKLAMA


Kaufland czynny 7 dni w tygodniu
Dzięki otwarciu sklepu Kaufland w Krośnie powstało blisko 80 nowych miejsc pracy w markecie, a dodatkowe miejsca pracy utworzą najemcy pasażu handlowego. Nowy Kaufland to nowoczesny obiekt handlowy. Powierzchnia sprzedaży w markecie wynosi blisko 2000 mkw. W sklepie znajduje się 11 kas, a dla klientów sklepu przygotowano 154 miejsca parkingowe. Market będzie otwarty codziennie, od poniedziałku do soboty od godziny 7.00 do 22.00, a w niedzielę od 8.00 do 21.00.


- Ofertę sklepu Kaufland w Krośnie wzbogacą punkty usługowo-handlowe, zlokalizowane w pasażu marketu. Ich powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 100 mkw. Swoje usługi i produkty oferować będą: sklep mięsny, salon prasowy i piekarnia z cukiernią. Na terenie sklepu Kaufland dostępny będzie również bankomat. Dodatkowo przy markecie zostanie otwarty dyskont napojowy o powierzchni blisko 600 mkw. W ofercie dyskontu znajdować się będzie: ponad 200 rodzajów piwa, ponad 300 rodzajów napojów i nektarów, ponad 200 rodzajów napojów gazowanych i niegazowanych i ponad 100 rodzajów wód mineralnych i źródlanych -  informuje biuro prasowe sieci Kaufland.

Różnorodność produktów
Sklepy Kaufland posiadają zróżnicowaną ofertę handlową. Szczególną pozycję w ofercie sklepu zajmuje marka własna firmy Kaufland. K-Classic to ponad 1300  produktów. Artykuły K-Classic można znaleźć m.in. na stoisku z nabiałem i mrożonkami, słodyczami, konserwami i napojami, a także wśród artykułów gospodarstwa domowego.

Specjalne promocje dla nowych klientów
- Z okazji otwarcia nowego sklepu firma Kaufland przygotowała specjalną ofertę handlową. Nowi klienci znajdą w niej artykuły spożywcze i przemysłowe. Po niezwykle niskich cenach będzie można kupić np. mięso, wędliny, nabiał, kawę, słodycze oraz artykuły chemii gospodarczej. Oferty specjalne będą obowiązywać przez 6 kolejnych tygodni od dnia otwarcia sklepu - dodaje biuro prasowe sieci Kaufland.

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021