KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Roksana Węgiel gwiazdą 2. urodziny VIVO! Krosno

W dniach 28-29 września VIVO! Krosno będzie świętować swoje 2. urodziny. Z tej okazji Centrum Handlowe przygotowało dla swoich klientów szereg wyjątkowych wydarzeń m.in.: finał modowej "Bitwy na Style" z Adamem Chowańskim jako ekspertem i prowadzącym, pokazy fitness i zumby, występy taneczne i wokalne, a także animacje i zabawy przygotowane z myślą o najmłodszych. Nie zabraknie tortu urodzinowego i występu gwiazdy urodzin - Roksany Węgiel.

REKLAMA


Wielkimi krokami zbliżają się 2. urodziny VIVO! Krosno. Już teraz Centrum Handlowe zaprasza na dwa dni pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Pierwszego dnia urodzinowej imprezy klienci VIVO! zobaczą profesjonalne pokazy fitness w wykonaniu instruktorów klubu Xtreme Fitness Gyms, a także spotkają się z trenerami personalnymi. Nie zabraknie występów tanecznych i wokalnych młodych artystów. Nie lada gratką będzie wielki finał modowej "Bitwy na Style", który odbędzie się pod czujnym okiem Adama Chowańskiego - stylisty znanego z programów "Dzień Dobry TVN" oraz "Projekt Lady".

Zadaniem finałowej czwórki będzie przygotowanie stylizacji według kryteriów wyznaczonych przez eksperta. Na podstawie stworzonych zestawów Adam Chowański opowie o trendach, które zdominują nasze szafy jesienią. Nie zabraknie animacji i zabaw dla dzieci, tradycyjnego malowania buziek oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Cały czas będzie trwał także urodzinowy konkurs "Policz Świeczki na Torcie", w którym do wygrania są cenne nagrody, takie jak skuter, rower, telewizor 55" czy dron.

W niedzielę, 29 września, świętowanie otworzy wyjątkowy bieg na orientację pod nazwą "Biegam z VIVO!". Jego uczestnicy będą mieli do pokonania blisko siedmiokilometrową trasę, a w międzyczasie będą musieli prawidłowo rozwiązać przygotowane dla nich ciekawe zadania i łamigłówki. Do uczestnictwa w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać online na stronie www.e-gepard.eu, lub osobiście w Biurze Zawodów, które będzie czynne w dniu biegu (29 września) w godz. 11.00 - 12.45.

Ponadto dla klientów VIVO! przygotowano pokazy zumby, spotkania z trenerami personalnymi, pokazy taneczne oraz animacje dla najmłodszych. Nie zabraknie obowiązkowego elementu każdych urodzin - pysznego tortu! W bogatym programie przewidziano również dekorację zwycięzców "Biegu z VIVO!" oraz wyłonienie laureatów konkursu "Policz Świeczki na Torcie". Punktem kulminacyjnym będzie koncert gwiazdy - utalentowanej Roksany Węgiel.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krosna i okolic do wspólnego świętowania 2. urodzin VIVO!. W naszym Centrum Handlowym przez dwa dni, 28-29 września, na klientów czekać będzie moc urodzinowych atrakcji, których zwieńczeniem będzie koncert jednej z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia - Roksany Węgiel - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

(ab), (Open Media)

  • autor: (ab), (Open Media)

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?