Logo
Wydrukuj tę stronę

Krosno: opublikowano listę przyjętych do przedszkoli

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Rodzice ubiegający się o miejsce w miejskich przedszkolach 27 lutego poznali wyniki rekrutacji. Komisje rekrutacyjne opublikowały listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Niezakwalifikowanych został tylko 10 dzieci.

REKLAMA


W elektronicznym systemie NABÓR każdy rodzic ubiegający się w rekrutacji o miejsce w przedszkolu dla swojego dziecka, po zalogowaniu się, może sprawdzić czy i gdzie dostało się jego dziecko. Listy takie zostały wywieszone także w każdym miejskim przedszkolu.

Formalności należy dopełnić w dniach od 27 lutego do 5 marca. W tym czasie rodzice dzieci zakwalifikowanych muszą potwierdzać wolę uczęszczania dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane oraz podpisać umowę z przedszkolem na świadczenie usług przez to przedszkole. Nie podpisanie umowy i nie potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Ostateczne listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkoli ogłoszone zostaną 6 marca o godz. 13.

W całym mieście zostało przyjętych łącznie 1344 dzieci, w tym 975 z deklaracji oraz 369 nowych dzieci, których rodzice złożyli wnioski. Z 379 złożonych wniosków o przyjęcie do przedszkola nie zostało zakwalifikowanych jedynie 10 dzieci, dla których rodzice nie wskazali drugiej i trzeciej preferencji.

Rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 12 marca po opublikowaniu listy przedszkoli z wolnymi miejscami.

umk, pd

  • autor: umk, pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021