KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rozrywkowa Moto Strefa dla najmłodszych w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Już wkrótce w VIVO! Krosno najmłodsi po raz kolejny będą mieli szansę sprawdzenia się w rolach kierowców mini aut. W dniach 26-27 października w Centrum Handlowym wyznaczona zostanie specjalna Moto Strefa, w której dzieci zasiądą za kierownicami małych samochodów. Dodatkowo dla dzieci zorganizowane zostaną tematyczne warsztaty plastyczne, podczas których pomalują... zabytkowy motocykl!

REKLAMA


Najmłodsi po raz kolejny poczują namiastkę dorosłości, wsiadając za kierownice małych samochodów. W ramach Moto Strefy zostanie bowiem przygotowany specjalny tor samochodowy, w którym dzieci będą mogły spróbować swoich sił jako kierowcy.

To nie jedyna atrakcja, jaką VIVO! Krosno przygotowało w tym czasie dla najmłodszych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć również udział warsztatach plastycznych, w ramach których dzieci pomalują odlewy gipsowe w kształcie samochodów. Aby zabawa na długo pozostała w pamięci najmłodszych, otrzymają oni na własność gipsowe samochodziki, które wcześniej sami ozdobią. Ponadto jedną z atrakcji będzie wspólne malowanie zabytkowego motocykla.

VIVO! Krosno zaprasza wszystkie dzieci, spragnione motoryzacyjnych już 26 i 27 października w godzinach od 13.00 do 18.00.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?