Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Rozrywkowa Moto Strefa dla najmłodszych w VIVO! Krosno

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Już wkrótce w VIVO! Krosno najmłodsi po raz kolejny będą mieli szansę sprawdzenia się w rolach kierowców mini aut. W dniach 26-27 października w Centrum Handlowym wyznaczona zostanie specjalna Moto Strefa, w której dzieci zasiądą za kierownicami małych samochodów. Dodatkowo dla dzieci zorganizowane zostaną tematyczne warsztaty plastyczne, podczas których pomalują... zabytkowy motocykl!

REKLAMANajmłodsi po raz kolejny poczują namiastkę dorosłości, wsiadając za kierownice małych samochodów. W ramach Moto Strefy zostanie bowiem przygotowany specjalny tor samochodowy, w którym dzieci będą mogły spróbować swoich sił jako kierowcy.

To nie jedyna atrakcja, jaką VIVO! Krosno przygotowało w tym czasie dla najmłodszych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć również udział warsztatach plastycznych, w ramach których dzieci pomalują odlewy gipsowe w kształcie samochodów. Aby zabawa na długo pozostała w pamięci najmłodszych, otrzymają oni na własność gipsowe samochodziki, które wcześniej sami ozdobią. Ponadto jedną z atrakcji będzie wspólne malowanie zabytkowego motocykla.

VIVO! Krosno zaprasza wszystkie dzieci, spragnione motoryzacyjnych już 26 i 27 października w godzinach od 13.00 do 18.00.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj