Logo
Wydrukuj tę stronę

Wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami. Został zatrzymany

Wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami. Został zatrzymany Fot. archiwum

Policjanci interweniowali w Bóbrce, gdzie doszło do sprzeczki sąsiedzkiej. Awanturnik wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami w stronę interweniujących policjantów. Został rozbrojony i obezwładniony.

REKLAMA16 lipca około godz. 19.25  policjanci z ogniwa patrolowego krośnieńskiej komendy pojechali do Bóbrki, gdzie zgłoszono awanturę sąsiedzką w wyniku, której został uszkodzony samochód osobowy.

- W trakcie dojazdu na miejsce interwencji policjanci zauważyli uciekającego mężczyznę, który trzymał w jednej ręce kij, a w drugiej metalowy pręt. Natychmiast mundurowi ruszyli w pościg za uciekającym. Będąc blisko policjantów mężczyzna zatrzymał się i zaczął wymachiwać trzymanymi przedmiotami. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i odebrali mężczyźnie niebezpieczne przedmioty - informuje Beata Winiarska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Jak się okazało 48-letni mieszkaniec Bóbrki  przyszedł nietrzeźwy na teren posesji sąsiada i wszczął awanturę w trakcie, której kopał po drzwiach garażowych i wejściowych do domu oraz metalowym prętem wybił tylną szybę w  samochodzie. Policjanci przewieźli awanturnika na komendę. Po wytrzeźwieniu mężczyzna będzie przesłuchany.

Sprawą zajmują się policjanci z dukielskiego komisariatu.

red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020