Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami. Został zatrzymany

Wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami. Został zatrzymany Fot. archiwum

Policjanci interweniowali w Bóbrce, gdzie doszło do sprzeczki sąsiedzkiej. Awanturnik wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami w stronę interweniujących policjantów. Został rozbrojony i obezwładniony.

REKLAMA16 lipca około godz. 19.25  policjanci z ogniwa patrolowego krośnieńskiej komendy pojechali do Bóbrki, gdzie zgłoszono awanturę sąsiedzką w wyniku, której został uszkodzony samochód osobowy.

- W trakcie dojazdu na miejsce interwencji policjanci zauważyli uciekającego mężczyznę, który trzymał w jednej ręce kij, a w drugiej metalowy pręt. Natychmiast mundurowi ruszyli w pościg za uciekającym. Będąc blisko policjantów mężczyzna zatrzymał się i zaczął wymachiwać trzymanymi przedmiotami. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i odebrali mężczyźnie niebezpieczne przedmioty - informuje Beata Winiarska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Jak się okazało 48-letni mieszkaniec Bóbrki  przyszedł nietrzeźwy na teren posesji sąsiada i wszczął awanturę w trakcie, której kopał po drzwiach garażowych i wejściowych do domu oraz metalowym prętem wybił tylną szybę w  samochodzie. Policjanci przewieźli awanturnika na komendę. Po wytrzeźwieniu mężczyzna będzie przesłuchany.

Sprawą zajmują się policjanci z dukielskiego komisariatu.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj