Logo
Wydrukuj tę stronę

PODKARPACIE: Policja poszukuje zaginionej 16-latki [AKTUALIZACJA]

Zaginiona Natalia z Rzeszowa. Zaginiona Natalia z Rzeszowa. Fot. materiały KWP Rzeszów

Policja poszukuje zaginionej Natalii B., 16-letniej mieszkanki Rzeszowa. Nastolatka od 9 lutego nie nawiązała kontaktu z rodziną. Do podobnego zdarzenia doszło w grudniu 2016 roku. Dziewczyna również była poszukiwana przez Policję.

REKLAMA


Zaginiona 9 lutego około godz. 10 wyszła z domu, aby spotkać się z chłopakiem. Od tej pory Natalia Bachleda nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, krępa budowa ciała, waga około 65 kg, oczy koloru ciemnobrązowego, włosy długie koloru czarnego, może mieć mocny charakterystyczny makijaż. Ubrana była w czarne getry, czarną kurtkę, czarną koszulkę, czarne buty sportowe marki Nike oraz płaszcz 3/4 z futerkiem.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.


AKTUALIZACJA: Zakończyły się poszukiwania 16-letniej Natalii z Rzeszowa. Nastolatkę odnaleziono 24 lutego w godzinach popołudniowych w Katowicach.To kolejne poszukiwania tej samej nastolatki. Zobacz: Gdzie jest Natalia? Policja poszukuje nastolatki [AKTUALIZACJA]

pd

  • autor: pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021