KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gdzie jest Natalia? Policja poszukuje nastolatki [AKTUALIZACJA]

Gdzie jest Natalia? Policja poszukuje nastolatki [AKTUALIZACJA] Fot. materiały KWP Rzeszów

Policja poszukuje zaginionej nastolatki. Dziewczyna miała nocować u koleżanki. Od 6 grudnia nie nawiązała kontaktu z rodziną.

REKLAMAAKTUALIZACJA 20:50:Policjanci z Rzeszowa otrzymali informację od rodziców nastolatki, że ich córka jest już w domu - informuje redakcję KrosnoCity.pl, Anna Klee z biura prasowego podkarpackiej Policji.Policjanci z Rzeszowa poszukują zaginionej Natalii B., 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Zaginiona 6 grudnia po szkole zadzwoniła do mamy mówiąc, że zamierza nocować u koleżanki. Od tamtej pory Natalia Bachleda nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, krępa budowa ciała, waga około 64 kg, długie, czarne włosy z rozjaśnionymi końcówkami, może mieć mocny, charakterystyczny makijaż, była ubrana w czarne getry, czarną kurtkę, czarne botki, miała przy sobie czarną torebkę damską.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym komendy miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

pd

  • autor: pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?