Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Gdzie jest Natalia? Policja poszukuje nastolatki [AKTUALIZACJA]

Gdzie jest Natalia? Policja poszukuje nastolatki [AKTUALIZACJA] Fot. materiały KWP Rzeszów

Policja poszukuje zaginionej nastolatki. Dziewczyna miała nocować u koleżanki. Od 6 grudnia nie nawiązała kontaktu z rodziną.

REKLAMA
AKTUALIZACJA 20:50:Policjanci z Rzeszowa otrzymali informację od rodziców nastolatki, że ich córka jest już w domu - informuje redakcję KrosnoCity.pl, Anna Klee z biura prasowego podkarpackiej Policji.Policjanci z Rzeszowa poszukują zaginionej Natalii B., 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Zaginiona 6 grudnia po szkole zadzwoniła do mamy mówiąc, że zamierza nocować u koleżanki. Od tamtej pory Natalia Bachleda nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, krępa budowa ciała, waga około 64 kg, długie, czarne włosy z rozjaśnionymi końcówkami, może mieć mocny, charakterystyczny makijaż, była ubrana w czarne getry, czarną kurtkę, czarne botki, miała przy sobie czarną torebkę damską.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym komendy miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

pd

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj