Logo
Wydrukuj tę stronę

Wygraj bilet na film "Bardzo poszukiwany człowiek" w Kinie Helios Rzeszów

W środę (8.10) Kino Helios w Rzeszowie (al. Powstańców Warszawy 14) zaprasza w ramach Kina Konesera na film "Bardzo poszukiwany człowiek". Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

REKLAMA


Co zrobić by je otrzymać bilet? Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie w tytule należy wpisać "Kino Konesera", a w treści należy podać swoje imię i nazwisko. Wygrywa 5 mail nadesłany do redakcji! Konkurs trwa do wtorku 7 października do godziny 10:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Od ataku na World Trade Center minęło 10 lat. Służby wywiadowcze w całej Europie nadal tropią groźnych islamistów. W Hamburgu, uważanym za gniazdo terrorystów, pojawia się, bliski śmierci w wyniku tortur, pół Czeczen, pół Rosjanin, Issa Karpow.


Mężczyzna rości sobie prawo do gigantycznej fortuny zdeponowanej w prywatnym banku. Wzbudza tym zainteresowanie specjalnej komórki niemieckiego wywiadu powołanej do walki z terrorem, kierowanej przez Günthera Bachmanna. Karpowem i jego kontaktami, zwłaszcza z prawdopodobnie powiązanym z Al Kaidą doktorem Abdullahem, interesują się też inne tajne służby - Urząd Ochrony Konstytucji i CIA.

Czy jest on ofiarą opresyjnego systemu czy śmiertelnie groźnym terrorystą, którego kolejny ruch może okazać się tragiczny w skutkach? Rozpoczyna się niebezpieczna wywiadowcza gra, w której nikt nie ufa nikomu...

 

  • autor: Redakcja

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021