Logo
Wydrukuj tę stronę

SIATKÓWKA: Wygraj bilety na sobotnie mecze Karpat

SIATKÓWKA: Wygraj bilety na sobotnie mecze Karpat Fot. Łukasz Jaracz

W sobotę (10.10) sympatyków siatkówki czekają sportowe emocje. Karpaty zmierzą się z zespołem Neobus RAF-MAR Niebylec, a pierwszoligowe "Karpatki" rywalizować będą z SOKOŁÓW NIKE SA Węgrów. Mamy dla Was bilety!

REKLAMAAby wygrać wejściówkę na mecz AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO - NEOBUS RAFMAR NIEBYLEC, wyślij swoje imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując: SIATKÓWKA MĘŻCZYZN.

AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO - NEOBUS RAFMAR NIEBYLEC
Hala Sportowa przy ulicy Legionów. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Jeżeli chcesz otrzymać wejściówkę na mecz AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO - SOKOŁÓW NIKE SA WĘGRÓW, wyślij swoje imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując: SIATKÓWKA KOBIET.

AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO - SOKOŁÓW NIKE SA WĘGRÓW
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Bursaki. Początek o godzinie 18:30.

Wygrywa szósta i dziesiąta osoba, która prześle nam maile z powyższymi danymi. Na maile czekamy do piątku (9.10) do godziny 15:00. Z nagrodzonymi skontaktujemy się również mailem, po zakończeniu konkursu.

Zobacz także: W sobotę siatkarskie zmagania Karpat.

mg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020