KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W sobotę siatkarskie zmagania Karpat

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Już w najbliższą sobotę (10.10) wszystkich sympatyków siatkówki czekają kolejne emocje. Karpaty w ramach rozgrywek szóstej grupy drugiej ligi zmierzą się z zespołem Neobus RAF-MAR Niebylec. Po zakończeniu zmagań mężczyzn na parkiet wybiegną pierwszoligowe zawodniczki. "Karpatki" rywalizować będą z SOKOŁÓW NIKE SA Węgrów.

REKLAMA


Poprzednie dwa zwycięstwa drużyny AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO nie były dziełem przypadku. Teraz II-ligowi zawodnicy chcą udowodnić, że miejsce w czołówce tabeli im się należy.

Smaczku emocjom dodaje fakt, że zespół Neobusa prowadzi obecnie bardzo znany i ceniony w Krośnie trener Krzysztof Fraczek. Będzie to dla niego swoisty debiut w Krośnie od momentu zakończenia współpracy z Karpatami. Dodatkowo rozgrywającym zespołu Neobus RAF-MAR Niebylec jest Damian Sąpór, były zawodnika Karpat.

AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO - NEOBUS RAFMAR NIEBYLEC
Hala Sportowa przy ulicy Legionów. Początek spotkania o godzinie 16:00.


"Karpatki" zmierzą się z SOKOŁÓW NIKE SA WĘGRÓW
Po zakończeniu zmagań mężczyzn na parkiet wybiegną zawodniczki pierwszoligowej drużyny Karpat.

O ile sobotnie spotkanie z Chemikiem Police Karpatki przegrały dość wyraźnie, tak już w spotkaniu z Zawiszą Sulechów postawiły zdecydowanie wyżej notowanym przeciwniczkom bardzo trudne warunki.

Zwycięstwo 3-1 (-20,16,19,19) zespołu z Sulechowa wcale nie przyszło łatwo jak wskazuje wynik. Podopieczne trenera Stanisławczyka podrażnione wcześniejszą porażką z PSPS Chemikiem Police wysoko postawiły poprzeczkę w pierwszym secie wygrywając do 20. Kolejne trzy sety były wyrównane, ale to w samych końcówkach setów więcej zimnej krwi zachował zespół Marka Mierzwińskiego,

W sobotnim meczu przeciwnikiem Karpat będzie SOKOŁÓW NIKE SA Węgrów. Zespół z Węgrowa w poprzedniej kolejce przegrał z SILESIĄ VOLLEY MYSŁOWICE. W sobotnim spotkaniu będzie chciał zdobyć pierwsze punkty.

AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO - SOKOŁÓW NIKE SA WĘGRÓW
Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Bursaki. Początek o godzinie 18:30.

dj/red.

  • autor: dj/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?