Logo
Wydrukuj tę stronę

"Pogoń za mrokiem" w Rymanowie

"Pogoń za mrokiem" w Rymanowie Fot. Pogoń za mrokiem

W mroźny wieczór 6 grudnia w Rymanowie-Zdroju zebrała się grupka pasjonatów biegania, by pod osłoną nocy, z latarkami w ręku wybrać się na wzgórza otaczające uzdrowisko.

REKLAMAOrganizatorem tego wydarzenia był Kamil Kardach, organizator i pomysłodawca Zamczyska Trail przy współpracy z klubem biegacza Finisz Rymanów, jak i grupą biegową "Pogoń za mrokiem".

Na starcie zebrało się 25 osób, które wyposażone w latarki ruszyły zdobywać pobliskie szczyty gór. Na mecie na wszystkich zawodników czekała gorąca herbata i ciepły posiłek.

- Swoje bieganie traktujemy w sposób turystyczny, zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy ciekawych ludzi. Bez napinki na wynik, medale i współzawodnictwo... najważniejsza jest dobra zabawa! - mówi Paweł Duda i dodaje: Tak było i tym razem, spontaniczna inicjatywa Kamila i hasło rzucone w eter Internetu  wystarczyły, by 6 grudnia w Rymanowie pojawiła się spora ekipa załogantów głodnych nocnej przygody!

Organizatorzy już zapowiadają następne przygody. Ich pomysły można śledzić na stronach FB: facebook.com/zamczyskatrail oraz facebook.com/wpogonizazmrokiem

pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020