Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Pogoń za mrokiem" w Rymanowie

"Pogoń za mrokiem" w Rymanowie Fot. Pogoń za mrokiem

W mroźny wieczór 6 grudnia w Rymanowie-Zdroju zebrała się grupka pasjonatów biegania, by pod osłoną nocy, z latarkami w ręku wybrać się na wzgórza otaczające uzdrowisko.

REKLAMAOrganizatorem tego wydarzenia był Kamil Kardach, organizator i pomysłodawca Zamczyska Trail przy współpracy z klubem biegacza Finisz Rymanów, jak i grupą biegową "Pogoń za mrokiem".

Na starcie zebrało się 25 osób, które wyposażone w latarki ruszyły zdobywać pobliskie szczyty gór. Na mecie na wszystkich zawodników czekała gorąca herbata i ciepły posiłek.

- Swoje bieganie traktujemy w sposób turystyczny, zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy ciekawych ludzi. Bez napinki na wynik, medale i współzawodnictwo... najważniejsza jest dobra zabawa! - mówi Paweł Duda i dodaje: Tak było i tym razem, spontaniczna inicjatywa Kamila i hasło rzucone w eter Internetu  wystarczyły, by 6 grudnia w Rymanowie pojawiła się spora ekipa załogantów głodnych nocnej przygody!

Organizatorzy już zapowiadają następne przygody. Ich pomysły można śledzić na stronach FB: facebook.com/zamczyskatrail oraz facebook.com/wpogonizazmrokiem

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj