Logo
Wydrukuj tę stronę

Emocje piłkarskie na wielkim ekranie… w Krośnie!

Już w najbliższy piątek (4 września) podczas meczu reprezentacji Niemiec z Polską, na trybunie krytej stadionu Karpat Krosno zainauguruje działanie Strefa Kibica. Mecz reprezentacji będzie można oglądać na "dużym ekranie".

REKLAMA


Zarząd klubu piłkarskiego przygotowuje liczne atrakcje dla kibiców, którzy przyjdą na stadion przy ulicy Legionów, aby wspólnie przeżywać emocje i dopingować reprezentację Polski.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 18.00 meczem piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami krośnieńskimi szkółek piłkarskich Beniaminek i Bardomed, a następnie meczem rodziców dzieci uczęszczających do tych szkółek.

O godzinie 20.00 wszyscy kibice będą mogli powrócić pamięcią do historycznego meczu rozegranego w Krośnie blisko 23 lata temu - pomiędzy Karpatami Krosno, a Legią Warszawa oraz najbardziej interesujących meczów ubiegłych sezonów. O godzinie 20.45 wspólnie będą kibicować biało-czerwonym.

Organizatorzy zapewniają catering podczas trwania całej imprezy.

Wejście na stadion jest darmowe. Klub zaprasza wszystkich do wspólnego oglądania meczu i kibicowania polskiej reprezentacji! Wesprzyj reprezentację Polski na krośnieńskim stadionie w niezapomnianej atmosferze!

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021