• autor: S. Żyła, SportKrosno.pl
  • poniedziałek, 19, wrzesień 2011 13:39
  • wielkość czcionki - - + +
  • 3 komentarzy

W sobotnim spotkaniu uzdrowiskowo-derbowym, gospodarze Iwona Iwonicz objęla prowadzenie po strzale Woisa (41') ku radości zgromadzonej rzeszy kibiców. Radość ta nietrwała długo bo wyrównanie padło na poczatku drugiej połowy. W 49 celnie trafił Wilk. I doprowadził do remisu. Na odpowiedz Iwoniczanki nie trzeba bylo długo czekać w 56 min. Gospodarze prowadzili 2-1 po celnym trafieniu Koszeli.

Rezultat spotkania ustalił Kielar w 80 min spotkania, wykorzystujac błędy obrony zdobywa wyrównujacą bramką . Druga połowa meczu była bardzo nerwowa w wykonaniu zawodników, sędziego i kibiców.

Iwonka: G. Kielar - Wais, B. Kilar, Grochowski, Łuszcz - Pulnar, Bołd, Nycz, Górnicki (60. Rajchel) - Koszela (70. Zięba), Pietruszka (80. Winiarski).

Start: Maciej Fydrych - Sebastian Czerniec (76. Mateusz Hanus), Józef Maślany, Piotr Reptak, Mateusz Niemczyk - Łukasz Zima, Paweł Wityński, Szymon Cetnarski, Maciej Zięba, Jakub Kilar - Mateusz Wilk (65. Rafał Lorenc).

Sędziowali: Kornel Dykas oraz Jacek Nowosielski, Bartosz Śmietana.
Żółte kartki: Łuszcz, Pulnar, Górnicki, Koszela, Winiarski - Maślany, czerwone: Pulnar (78. - druga żółta), Łuszcz (89. - druga żółta).