Logo
Wydrukuj tę stronę

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siatkowej

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siatkowej Fot. Łukasz Jaracz

Krosno gości najlepszych polskich siatkarzy. Od 7 września, przez trzy dni, na krośnieńskim parkiecie będzie się odbywać 9. Międzynarodowy Turniej Siatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Zawodom będzie towarzyszyć zbiórka krwi! Dawcy otrzymają bezpłatne karnety.

REKLAMAOd 7 do 9 września, na krośnieńskiej hali sportowej odbędzie się międzynarodowy turniej siatkarski. Wezmą w nim udział drużyny Asseco Resovia Rzeszów, SKRA Bełchatów i All STAR OF CZECH REPUBLIK.

- Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do spotkania gwiazd światowego formatu tej dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka - mówi Andrzej Hojnor, prezes KSS Karpaty Krosno.

- 07 września, godz. 17:30: ALL STAR OF CZECH REPUBLIC - Asseco Resovia Rzeszów
- 08 września, godz. 17:30: SKRA Bełchatów - ALL STAR OF CZECH REPUBLIC
- 09 września, godz. 17:30: Asseco Resovia Rzeszów - SKRA Bełchatów

KREW=ŻYCIE
W ramach sportowej rywalizacji w sobotę (10 września), w strefie KIBICA-DAWCY będzie odbywać się zbiórka krwi. Strefa KIBICA-DAWCY czynna będzie od godziny 8:30 do 12:00 w hali MOSiR Krosno (ul. Bursaki 29). Każdy, kto zgłosi się do strefy, otrzyma bezpłatny karnet na wszystkie wydarzenia siatkarskie w sezonie 2016/2017.

Ceny biletów:
- 15 zł - bilet normalny,
- 10 zł - bilet ulgowy,
- 40 zł - karnet na wszystkie mecze.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 2 do 5 września w hali MOSiR (ul. Bursaki), w godzinach 8-15, 6 września od 15 do 18 oraz w dniach turnieju, od godziny 15.

Sponsorem generalnym turnieju są Krośnieńskie Huty Szkła.

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021