Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siatkowej

Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna w piłce siatkowej Fot. Łukasz Jaracz

Krosno gości najlepszych polskich siatkarzy. Od 7 września, przez trzy dni, na krośnieńskim parkiecie będzie się odbywać 9. Międzynarodowy Turniej Siatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Zawodom będzie towarzyszyć zbiórka krwi! Dawcy otrzymają bezpłatne karnety.

REKLAMAOd 7 do 9 września, na krośnieńskiej hali sportowej odbędzie się międzynarodowy turniej siatkarski. Wezmą w nim udział drużyny Asseco Resovia Rzeszów, SKRA Bełchatów i All STAR OF CZECH REPUBLIK.

- Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do spotkania gwiazd światowego formatu tej dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka - mówi Andrzej Hojnor, prezes KSS Karpaty Krosno.

- 07 września, godz. 17:30: ALL STAR OF CZECH REPUBLIC - Asseco Resovia Rzeszów
- 08 września, godz. 17:30: SKRA Bełchatów - ALL STAR OF CZECH REPUBLIC
- 09 września, godz. 17:30: Asseco Resovia Rzeszów - SKRA Bełchatów

KREW=ŻYCIE
W ramach sportowej rywalizacji w sobotę (10 września), w strefie KIBICA-DAWCY będzie odbywać się zbiórka krwi. Strefa KIBICA-DAWCY czynna będzie od godziny 8:30 do 12:00 w hali MOSiR Krosno (ul. Bursaki 29). Każdy, kto zgłosi się do strefy, otrzyma bezpłatny karnet na wszystkie wydarzenia siatkarskie w sezonie 2016/2017.

Ceny biletów:
- 15 zł - bilet normalny,
- 10 zł - bilet ulgowy,
- 40 zł - karnet na wszystkie mecze.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 2 do 5 września w hali MOSiR (ul. Bursaki), w godzinach 8-15, 6 września od 15 do 18 oraz w dniach turnieju, od godziny 15.

Sponsorem generalnym turnieju są Krośnieńskie Huty Szkła.

red.

 • autor: red.

2 komentarzy

 • Krystyna

  Organizacja imprezy słuszna, ale z drugiej strony przerażająca. Byłam na meczu Asseco:Skra - 9 września. Wielką nieodpowiedzialnością organizatorów jest sprzedaż biletów w ilości przewyższającej liczbę miejsc. Hala była zatłoczonado granic nieprzyzwoitości, wszelkie drogi komunikacji zajęte przez stojące i siedzące osoby. Dobrze, że nie trzeba było nikomu udzielac pomocy - bo i tak byłoby to niemożliwe. Przejście gdziekolwiek graniczyło z cudem. Prawdopodobnie chęc zysku przesłoniła nie tylko oczy ale i rozum organizatorom dlatego bilety nie są oznaczone żadnymi numerami. Chętni obejrzenia meczu przychodzą o wiele za wcześnie, tłoczą się przed wejściem bo chcą zając dobre miejsce. Dlatego dochodzi do przepychanek i kto silniejszy ten ma rację. Słabsi wchodzą bez narażania się na łamanie kości, siadają na schodach lub blokują wejście na salę. I tak oto się dzieje na hali w Krośnie. Widać informacja o tym że bilety i miejsca na hali mogą mieć numery - do Krosna jeszcze nie dotarła. Jestem szczęśliwa, że nikomu nic się nie stało ale nie mam powodów do gratulowania organizatorom.

  Zgłoś nadużycie Krystyna sobota, 10, wrzesień 2016 14:57 Link do komentarza
 • gxh

  Nie ma już Krośnieńskich Hut Szkła jest Krosno Glass.

  Zgłoś nadużycie gxh czwartek, 01, wrzesień 2016 20:46 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj