Logo
Wydrukuj tę stronę

Branżowe symulacje biznesowe w nauczaniu przedsiębiorczości - warsztaty dla nauczycieli

Branżowe symulacje biznesowe w nauczaniu przedsiębiorczości - warsztaty dla nauczycieli Fot. revas.pl

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie oddział w Krośnie zaprasza nauczycieli na warsztaty pn. “Branżowe symulacje biznesowe w nauczaniu przedsiębiorczości”. Wydarzenie odbędzie się we współpracy z REVAS Business Simulation Games.

REKLAMA


PCEN Krosno zaprasza do udziału nauczycieli przedmiotów: podstaw przedsiębiorczości, ekonomii w praktyce oraz organizacji i zarządzania działalnością gospodarczą.

W trakcie warsztatów uczestnicy wezmą udział w symulacji. Wcielając się w rolę uczniów - właścicieli wirtualnych firm (warsztat samochodowy, biuro podróży, salon fryzjerski, serwis komputerowy) będą podejmować realistyczne decyzje biznesowe.

Na zakończenie warsztatów przewidziano dyskusję na temat możliwości wykorzystania tej metody na lekcjach. Zastosowanie innowacyjnych na rynku edukacyjnym rozwiązań pozwoli uatrakcyjnić zajęcia z przedmiotów ekonomicznych, przyczyni się do wzrostu motywacji uczniów oraz umożliwi zdobycie praktycznego doświadczenia w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z działalnością przedsiębiorstwa.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krośnie (ul. Grodzka 45b, sala nr 29). Początek o godzinie 14. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rekrutacja odbywa się wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.pcen.pl

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021