Logo
Wydrukuj tę stronę

Piotr Przytocki poparł kandydatkę Platformy. Dlaczego?

Joanna Frydrych i Piotr Przytocki Joanna Frydrych i Piotr Przytocki Fot. KrosnoCity.pl

Prezydent Krosna, Piotr Przytocki nie tylko korzysta z poparcia Platformy Obywatelskiej, ale sam też popiera PO. W wyborach do Europarlamentu otwarcie poparł kandydaturę posłanki PO, Joanny Frydrych.

REKLAMAPiotr Przytocki argumentował, że posłanka PO zawsze wspiera Miasto Krosno. O to wsparcie zapytano podczas majowej sesji Rady Miasta.

- W jaki skuteczny sposób Krosno wsparła pani poseł Joanna Frydrych? - zapytał radny Paweł Krzanowski, w związku z poparciem udzielonym posłance PO w czasie wyborów do Europarlamentu.

Piotr Przytocki odpowiedział, że Joanna Frydrych jest bardzo aktywna, zawsze interesuje się sprawami Krosna, nie tylko gdy zbliżają się wybory. Zawsze pomagała ułatwiając kontakty w Warszawie jeszcze za poprzedniej koalicji rządzącej. Miało to dotyczyć między innymi obwodnicy Krosna.

- Była posłanką za rządów Platformy - podkreślał Piotr Przytocki reagując na zdziwienie u części obecnych na sesji. Zdaniem prezydenta posłanka także obecnie pomaga głównie poprzez ułatwianie kontaktów.

Piotr Przytocki najwyraźniej pomylił się, ponieważ Joanna Frydrych posłanką jest dopiero od 2015 roku.

Po wysłuchaniu prezydenta, radny Paweł Krzanowski poprosił Piotra Przytockiego o udzielenie odpowiedzi na piśmie o konkretnych formach wsparcia dla Krosna.

pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020