Logo
Wydrukuj tę stronę

Pchli targ po raz czwarty

W najbliższą sobotę, 14 września na terenie Miejskiego Placu Targowego w Krośnie przy ul. Batorego na osiedlu Traugutta w godzinach 7.00 - 14.00 odbędzie się Giełda Towarów i Rzeczy Różnych - IV Krośnieński Pchli Targ. Miejsca na targowisku dla sprzedających (tzw. placowe) zaczynają się już od symbolicznej złotówki. 

REKLAMA


alt

Na giełdzie można kupić, sprzedać lub wymienić rzeczy domowego użytku, które często zalegają w naszych szafach lub magazynach, a są jeszcze w dobrym stanie i mogą przydać się innym. Krośnieński PCHLI TARG jest otwarty dla wszystkich. Tu handlować może każdy.

alt

Wystarczy przynieść swoje "skarby", często zalegające i zagracające strychy lub piwnice. Zawsze bowiem znajdzie się ktoś, kto doceni ich niepowtarzalność, lub ktoś kto znajdzie dla nich nowe zastosowanie, możliwa będzie również sprzedaż lub wymiana podręczników szkolnych.

Osoby zainteresowane sprzedażą proszone są o kontakt telefoniczny z administratorem MPT w celu rezerwacji miejsc pod nr tel. 665-305-935 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(umk)

  • autor: umk

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021