Logo
Wydrukuj tę stronę

5 korzyści z używania notesów reklamowych do promocji firmy

Notesy reklamowe to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie nazwy twojej firmy w zasięgu wzroku klienta. Tego rodzaju notes będzie regularnie i w zasadzie stale przekazywał twoją wiadomość marketingową, pomagając tym samym utrzymać twoją wysoką pozycję biznesową przez tygodnie, miesiące lub dłużej. Notesy reklamowe są nie tylko bardzo tanie w produkcji, ale też mogą przekazywać w zasadzie dowolne informacje - nazwę firmy, logo, slogan, informacje kontaktowe czy zdjęcia. Ponadto notesy są dość trwałe i bardzo łatwe do dystrybucji. Oto 5 podstawowych korzyści z używania notesów reklamowych:

REKLAMA1. Zapewniają ciągłą ekspozycję
Notesy są pożytecznym i potrzebnym elementem codziennego funkcjonowania, zwłaszcza w biurze czy w podróży. Dlatego większość osób, które obdarujesz takim notatnikiem, będzie go używać – nawet codziennie. Oznacza to, że nazwa twojej firmy i dane kontaktowe będą dla nich zawsze widoczne. Żadne inne narzędzie marketingowe nie zapewni tego rodzaju stałej ekspozycji przy równie niewielkich nakładach finansowych.

2. Zachęcają do wzajemności

Ludzie uwielbiają otrzymywać prezenty i gratisy. Mimo że są rozdawane bez zobowiązań, przekazanie prezentu aktualnemu lub potencjalnemu klientowi buduje wartość firmy i pozostawia pozytywne wrażenie ... co zwiększa prawdopodobieństwo, że obdarowany przez ciebie klient zapamięta cię i polubi, dzięki czemu chętniej będzie w przyszłości robić z tobą interesy.

3. Są praktyczne i użyteczne
Oprócz tego, że są skutecznymi narzędziami promocji i budowania świadomości marki, notesy reklamowe służą bardzo praktycznemu i użytecznemu celowi dla odbiorcy. Prawie wszyscy doceniają poręczną kartkę papieru do użytku w domu lub w biurze. Dodatkowo, w porównaniu z innymi artykułami promocyjnymi, prostota konstrukcji notesów sprawia, że nie pękają, nie wymagają instrukcji ani baterii.

4. Niewiele kosztują
Notesy reklamowe
mają wysoką wartość marketingową, a jednocześnie są wyjątkowo tanie. W rzeczywistości notesy są jednym z najtańszych artykułów promocyjnych na rynku. Do tego najbardziej standardowe wielkości, które w rzeczywistości są dla Ciebie najlepsze, okażą się również najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

5. Możesz je dostosować do swoich potrzeb
Notesy reklamowe
mogą przekazywać dowolne informacje, obrazy, czy zdjęcia. Możesz je wydrukować w pełnym kolorze, jednym lub dwóch kolorach lub zwykłym czarnym tuszem. Również liczba stron może być zmienna... 25, 50, 100 lub dowolna inna. Przy projektowaniu notesów jest dużo miejsca na kreatywność, więc projekt zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020