KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wideo marketing - czy to już czas?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Internet zdecydowanie jest obecnie wykorzystywany do działań marketingowych, bowiem można docierać do jeszcze większej ilości klientów. Jednym z lepszych sposobów realizowania marketingu w internecie jest wideo. Jednakże, czy faktycznie nadszedł już czas, aby firmy wdrożyły swoje działania również w tym aspekcie? Otóż jak najbardziej tak, szczególnie w przypadkach, kiedy zależy nam na tym, aby nieco wyróżnić się na tle innych działalności w branży.

REKLAMA


Czy każdy może robić marketingi wideo?
Jak najbardziej tak i co najważniejsze, nie potrzeba do tego mocno zaawansowanego sprzętu. Często bowiem wystarczy lepszy telefon i kamera w niego wbudowana, gdyż obecne aparaty w tego typu sprzętach są coraz lepsze i gwarantują naprawdę ciekawe efekty. W ten sposób będziesz mógł łatwo nakręcić wartościowy film, który zdobędzie popularność i jeszcze bardziej zbliży Cię do klientów.

Co można umieszczać na takich filmach?
Przede wszystkim możesz skupić się na doradzaniu klientom w kwestii zakupu, jak również jeszcze lepiej przedstawić im swój produkt. To bardzo mocno działa, gdyż już stawiasz się w zupełnie innym świetle niż konkurencja. Dobrym pomysłem na firmy jest ukazanie procesu tworzenia Twojego produktu lub usługi. Nie musisz tutaj przedstawiać szczegółów, których nie chcesz ujawniać, ale przynajmniej pokrótce opowiedzieć dlaczego to właśnie Ty jesteś tą firmą, którą powinni wybrać klienci. Jednakże w przypadku filmów nie komunikujesz tego wprost, ale dyskretnie podpowiadasz, że jesteś lepszy.

Czy to koniec standardowej reklamy?
W żadnym wypadku, ponieważ tradycyjne metody reklamowe jak najbardziej działają i szkoda byłoby z nich rezygnować. Warto wiedzieć, że nadal świetnie sprawdzają się billboardy, które dostarcza firma http://billboard-x.pl/, aczkolwiek w tym wypadku należy przede wszystkim postawić na pomysłowość i ciekawą kreację. W ten sposób możesz być pewien, że klientom się to spodoba i zechcą zapoznać się z Twoimi propozycjami.

Jak widzisz, zdecydowanie warto jest otwierać się na nowe możliwości, tym bardziej, że możesz na tym sporo zyskać. Wideo marketing może się świetnie sprawdzić w Twojej działalności i zdecydowanie zachęcamy Cię do tego, aby go wykorzystywać.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?