Logo
Wydrukuj tę stronę

Broadway w Krośnie

Rozpoczęły się XXXIV Krośnieńskie Spotkania Teatralne. W tym roku, dzięki magii teatru, widzowie niemal naprawdę przeniosą się do miejsc, w których dzieje się akcja takich przedstawień jak „Carmen”, „Diabeł w purpurze” czy „Drugi rozdział”. O wyjątkową oprawę scenograficzną oraz regionalny poczęstunek zadba partner imprezy – biuro podróży Why Not HOLIDAYS. 

REKLAMA
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie po raz kolejny zaprasza na prawdziwą teatralną ucztę. Od 4 do 20 listopada na teatralnych deskach będziemy podziwiać Mistrzów: Krystynę Jandę, Krzysztofa Globisza, Ignacego Gogolewskiego, Krzysztofa Tyńca. Nie zabraknie okazji, by podziwiać kunszt aktorów młodszego pokolenia: Tamary Arciuch, Matyldy Damięckiej, Darii Widawskiej, Bartka Obuchowicza, Piotra Grabowskiego czy Bartka Kasprzykowskiego.

alt
Diabeł w purpurze - Scena Prezentacje. Fot. Stefan Okołowicz

Tegoroczne Spotkania Teatralne będą należeć do wyjątkowych nie tylko ze względu na udział aktorskich gwiazd. Mecenas imprezy – biuro podróży Why Not HOLIDAYS – zadba, aby widzowie rzeczywiście poczuli klimat miejsc, w których odbywa się akcja przedstawień. A to dzięki specjalnie przygotowanej oprawie tematycznej oraz poczęstunkach kuchni narodowej.

alt
Diabeł w purpurze - Scena Prezentacje. Fot. Stefan Okołowicz

Podczas pierwszej wspólnej podróży, już w najbliższy czwartek, znajdziemy się po drugiej stronie oceanu – zapowiada Łukasz Szuba, dyrektor marketingu Grupy Why Not TRAVEL. – Podglądniemy jak wygląda życie bohaterów „Drugiego rozdziału” w Nowym Jorku. Natomiast 15 listopada wraz z „Diabłem w purpurze” przeniesiemy się nad Sekwanę, aby spacerować po uliczkach Paryża. Hiszpanię odwiedzimy razem z Carmen 18 listopada

Krośnieńskie Spotkania Teatralne to najważniejsza impreza teatralna na Podkarpaciu. Organizowana jest nieprzerwanie od 1977 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników teatru z całej Polski.

Monika Ciślak

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020