Logo
Wydrukuj tę stronę

Zgłoś Krosno w konkursie i wygraj super nagrody dla siebie i miasta

Jeśli znasz takie miejsce w Twojej okolicy, które zmieniło się dzięki unijnym dotacjom, to weź aparat, zrób kilka zdjęć, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na Konkurs "Europa to my".

REKLAMA


Do wygrania fantastyczne nagrody indywidualne m.in. podróż po krajach Unii Europejskiej i dla miejscowości m.in. koncert gwiazd polskiej muzyki. Konkurs organizuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet i Telewizja Polska Program 1.

Konkurs "Europa to my" ma kilka etapów: dwa etapy przyjmowania zgłoszeń, głosowanie internetowe, ogłoszenie zwycięzców i koncert finałowy.

Etapy konkursu:
1. 08.06.2015 - 22.06.2015 - 1 etap przyjmowania zgłoszeń
2. 22.06.2015 - 03.07.2015 - 2 etap przyjmowania zgłoszeń
3. 06.07.2015 - 24.07.2015 - Głosowanie internetowe na najlepsze zgłoszenie
4. 27.07.2015 - Ogłoszenie zwycięzcy konkursu
5. 30.08.2015 - Koncert w miejscowości zwycięzcy

W Konkursie można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody nie tylko dla osób przesyłających zgłoszenia, ale również dla miejscowości, z której pochodzi projekt zaprezentowany w zwycięskim zgłoszeniu.

Nagrody dla autorów najlepszych zgłoszeń
Osoba, która  wyśle zwycięskie zgłoszenie wygra również nagrodę indywidualną, jaką jest podróż po krajach Unii Europejskiej. Voucher o wartości 20 000 złotych z przeznaczeniem na wspaniałą podróż w dowolnie wybrany zakątek Europy. Można wypocząć w jednym, wybranym przez siebie miejscu lub zwiedzić kilka państw lub miejscowości. Voucher można wykorzystać samodzielnie lub zabrać ze sobą rodzinę czy przyjaciół. Swoją Europejską podróż marzeń można zaplanować samemu! Poza tym dla autorów najlepszych zgłoszeń organizator przygotował 20 nowoczesnych laptopów dla 20 Finalistów Konkursu. Wartość każdego z nich wynosi 1 500 zł brutto.


Nagroda dla miejscowości
Nagrodą dla miejscowości będzie koncert zorganizowany 30 sierpnia br. z udziałem gwiazd polskiej muzyki, między innymi: Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacji Nieżywych Schabuff w ramach Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski. Koncert będzie transmitowany na żywo w TVP1. Dodatkowo najlepsza miejscowość otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

Oprócz głównej nagrody, w 20 miejscowościach, z których pochodzić będą najlepsze zgłoszenia, zrealizowane zostaną programy telewizyjne, które wyemituje TVP1. Miejsca te będą również promowane na antenie Radia Zet.

Programy telewizyjne i radiowe będą doskonałą okazją do zaprezentowania zmian, jakie nastąpiły dzięki wykorzystaniu środków unijnych, a tym samym do promocji miejscowości i jej okolic.

W Konkursie mogą brać osoby pełnoletnie. W przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia nie mogą być nadsyłane bezpośrednio przez Beneficjentów.

Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.europatomy.eu. Tam też znajdziecie więcej na temat konkursu i nagród.

  • autor: Redakcja

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021