Logo
Wydrukuj tę stronę

20 komputerów do wygrania. Komputronik wspiera instytucje publiczne

Może znasz miejsce, w którym praca jest utrudniona przez archaiczny sprzęt? W konkursie Komputronika można zgłaszać takie sytuacje. Biblioteki, urzędy itp., to do 20 z nich trafi nowy sprzęt!

REKLAMA


"Doradzamy zmiany" to akcja, która zachęca wszystkich, aby rozejrzeli się dookoła siebie i dojrzeli, że wciąż znajdują się miejsca, w których stary sprzęt komputerowy wpływa negatywnie na funkcjonowanie publicznych instytucji.

Czasami wystarczy nawet jeden komputer, który odmieni instytucję i napędzi do działania. Właśnie dlatego Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom zapomnianych miejsc i umożliwia zmiany. Na specjalnej stronie odwiedzający te miejsca mogą zgłosić je do akcji, w której Komputronik wybierze 20 najbardziej przekonujących odpowiedzi i wyruszy w podróż po Polsce, by trochę nowoczesności dostarczyć tam, gdzie jej brakuje.

Zgłoszenia można dokonać na stronie doradzamyzmiany.pl, wpisując w odpowiednie miejsca formularzu nazwę instytucji, jej adres oraz uzasadnienie. Do zgłoszenia można dołączyć również fotografię, która potwierdzi, że nowy komputer trafi w odpowiednie ręce.

Na jakie zgłoszenia czeka Komputronik? Chętnie wesprze szkoły, uniwersytety, biblioteki, muzea, komisariaty Policji, urzędy, domy opieki, hospicja, ośrodki społeczne i wiele innych, które spełniają warunek użyteczności publicznej.

pd/kg

  • autor: pd/kg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021