KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Znamy szczegóły porozumienia Krosna z Orange

Kilka dni temu prezydent Krosna podpisał porozumienie o współpracy z Orange Polska. Jakie korzyści będzie miała firma, a jakie miasto?

REKLAMA


Porozumienie o współpracy podpisano w obecności lokalnych mediów: Orange wprowadza nowy światłowód do Krosna

Porozumienie jest w istocie listem intencyjnym, w którym obie strony deklarują tworzenie wspólnych projektów na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

Część zobowiązań po stronie Orange, to w istocie działania promocyjne samej firmy, lub jej korzyści ze współpracy z miastem. Orange deklaruje np., że będzie korzystać z obiektów gminy, przeprowadzi spotkania z mieszkańcami oraz dostarczy materiały promocyjne.

Z drugiej strony Miasto Krosno zapewni pomoc w tych działaniach. Informacje o projekcie Orange będą zamieszczane na stronach urzędu i podległych jednostek. Plakaty informacyjne znajdą się nawet w szkołach i przedszkolach. Miasto pomoże też w organizacji spotkań przedstawicieli firmy z mieszkańcami.

W porozumieniu zadeklarowano, że Miasto i Orange rozważa współpracę przy przygotowaniu wspólnych wniosków o dofinansowanie dotyczących społeczeństwa informacyjnego.

Zobacz treść porozumienia:

pd

 • autor: pd

3 komentarzy

 • kolokolo

  Systematic i Stimo i nie wiem kto jeszcze. Ale wszędzie się robi i nadziemną i ziemną linię. Nie zawsze są możliwości, a kopać, to też duże koszty. Opady śniegu nie mają nic do przepustowości, to nie radiówka że zasypie Ci antenę. Kable nie wiszą o tak sobie na słupach..

  Zgłoś nadużycie kolokolo niedziela, 04, luty 2018 10:20 Link do komentarza
 • wojtekj

  generalnie pusty LOI. Trzeba szukać lokalnego dostawcy FTTH o ile są. Czy ktoś się orientuje jak wygląda dostępność po światłowodzie w Krośnie (>=100 mbps)? Powietrze mnie osobiście nie interesuje bo w przypadku większych opadów (jak np. wczoraj) to możemy się pośmiać z przepustowości

  Zgłoś nadużycie wojtekj sobota, 03, luty 2018 22:41 Link do komentarza
 • Marek76

  No to jak Orange się za to zajmie to na pewno zadziała..................

  Zgłoś nadużycie Marek76 sobota, 03, luty 2018 13:04 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?