Logo
Wydrukuj tę stronę

Gdzie zrobimy zakupy Wigilię i w święta? Zobacz

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Gorączka przedświątecznych zakupów ogarnęła mieszkańców Krosna. Czy uda nam się wyczerpać zakupowe listy przed czasem? Jak będą czynne sklepy w Wigilię i święta? Sprawdźcie.

REKLAMA


Tradycyjnie, najdłużej otwarte będą sklepy Żabka i Freshmarket. Wyjątkami mogą być także sklepy osiedlowe, to przeważnie te, za ladami których staną ich właściciele. W święta otwarte będą również sklepy na stacjach paliw. Co z sieciówkami?

W wigilię (niedziela, 24 grudnia) sklepy, markety i centra handlowe będą czynne krócej niż zwykle. W sklepach Delikatesy Centrum, Biedronka, Lidl, Carrefour, Intermarché oraz Kaufland zakupy zrobimy do godziny 14:00. Żabka i Freshmarket będą otwarte do godziny 16:00.

W Boże Narodzenie (w poniedziałek 25 i wtorek 26 grudnia) i Nowy Rok (1 stycznia) sklepy Delikatesy Centrum, Biedronka, Lidl, Carrefour, Intermarché i Kaufland będą nieczynne. Żabka i Freshmarket - to ajenci tych sklepów sami zdecydują o tym, do której godziny sklepy będą czynne w święta.

VIVO! Krosno
W Wigilię centrum czynne będzie do 14. 25 i 26 grudnia VIVO! będzie zamknięte. W Sylwestra zakupy zrobimy do godziny 16:00. Zakupów nie zrobimy 1 stycznia.

Restauracja McDonald's
W Wigilię Bożego Narodzenia (24.12) oraz w pierwszy dzień świąt (25.12) restauracja będzie zamknięta. Natomiast we wtorek (26 grudnia) w krośnieńskim MC zjemy od godziny 10:30 do 22:00. W Sylwestra (31 grudnia) restauracja czynna będzie do godziny 18:00, a w Nowy Rok (1 stycznia) do 22:00.

Kina
24 grudnia nie pójdziemy do kina Helios, Sokół oraz artKina. 25 grudnia nieczynne będzie kino Sokół oraz artKino. Natomiast Helios 25 i 26 grudnia pracował będzie zgodnie z repertuarem.

Zobacz repertuar tutaj: Repertuar kinowy: Helios, Sokół, artKino

Zobacz także: "Nie dajmy się zafoliować!’ - apel "Zielonego Krosna"

red.

  • autor: red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021