Logo
Wydrukuj tę stronę

PiS: "Polska jest jedna" - spotkanie w Krośnie

Arkadiusz Mularczyk i Piotr Babinetz. Arkadiusz Mularczyk i Piotr Babinetz. Fot. KrosnoCity.pl

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło serię spotkań z Polakami w całym kraju. Jedno z pierwszych odbyło się w Krośnie z udziałem posłów Piotra Babinetza i Arkadiusza Mularczyka. Podobnych spotkań w Polsce ma być kilkaset.

REKLAMASpotkanie odbyło się w niedzielę (15 kwietnia) w sali O. Pio przy klasztorze Kapucynów. Zgromadzeni, w większości członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości zajęli całą salę.

Spotkanie poprzedził krótki briefing prasowy z udziałem parlamentarzystów.

Spotkania pod hasłem "Polska jest jedna" mają służyć prezentacji założeń programu Prawa i Sprawiedliwości. Arkadiusz Mularczyk podkreślał, że celem programu jest dbanie o polskie rodziny, ale też o przedsiębiorców.

- Nasze inicjatywy gospodarcze zmierzające do zmniejszenia obciążeń podatkowych i ubezpieczeniowych mają służyć temu, by przedsiębiorcy mogli więcej odłożyć i więcej inwestować - powiedział poseł Mularczyk.

PiS zapowiada obniżenie składek ZUS dla małych firm i kolejną obniżkę podatku CIT. Posłowie podkreślili, że dotychczasowa obniżka sprzyjała przedsiębiorczości i przełożyła się na wzrost wpływów budżetowych.

Wśród nowych postulatów są też nowe wydatki socjalne, np. wyprawka dla uczniów i poprawa opieki społecznej.

- Są to realne rzeczy, które Prawo i Sprawiedliwość ma w programie - podkreślał Mularczyk.

Zdaniem posłów działania PiS przełożą się na rozwój gospodarczy i rozwój demograficzny Polski.

Piotr Babinetz dodał, że spotkania z mieszkańcami służą także zebraniu opinii i informacji o tym, co jeszcze warto uwzględnić w podejmowanych działaniach.

pd
Fot. KrosnoCity.pl

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020