Logo
Wydrukuj tę stronę

Trzy portale przeprowadzą wywiad z Piotrem Przytockim. Transmisja na żywo

Dziś (czwartek, 18 października) będziemy na żywo transmitowali wywiad z Piotrem Przytockim, prezydentem i kandydatem na prezydenta Krosna. Pytania będą zadawali dziennikarze Krosno24.pl, Krosno112.pl i KrosnoCity.pl.

REKLAMA


KrosnoCity.pl bierze udział we wspólnej inicjatywie trzech lokalnych portali. Kandydaci na prezydenta Krosna będą odpowiadali na pytania dziennikarzy portali Krosno112.pl, Krosno24.pl i KrosnoCity.pl. Idea jest bardzo prosta: mieszkańcy chcą poznać kandydatów na stanowisko prezydenta na najbliższe 5 lat, a lokalne portale chcą to umożliwić.

NA ŻYWO
Pierwszy wywiad, z kandydatem SLD, Gabrielem Zajdlem został przeprowadzony w poniedziałek: [NA ŻYWO OD 20:00]: Gabriel Zajdel (SLD) gościem wyborczego studia

Kolejne dwa się niestety nie odbyły, ponieważ Violetta Wolska z KW Stowarzyszenia Mieszkańców Krosna odmówiła ze względu na warunki wywiadu, a Adam Skiba z KW PiS odmówił ze względu na liczne obowiązki i napięty kalendarz.

W czwartek 18 października dziennikarze będą rozmawiali z Piotrem Przytockim, kandydatem Samorządnego Krosna Piotra Przytockiego, popieranym także przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną.

pd

  • autor: pd

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021