Logo
Wydrukuj tę stronę

Al.Capone - specjaliści od alkoholu w Krośnie

W czerwcu, w Krośnie pojawiła się nowa sieć specjalistycznych salonów z alkoholem, jakiej do tej pory w mieście nie było. Wnętrze zaprojektowane jest w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku. Oprócz tradycyjnego asortymentu dużą popularnością cieszy się dział z alkoholami regionalnymi oraz szeroki wybór piw koncernowych oraz kraftowych.

REKLAMACo wyróżnia Al.Capone Specjalistów od alkoholu?
W nowo otwartym salonie można znaleźć każdy rodzaj alkoholu. Na specjalne zamówienie załoga Al.Capone sprowadzi dowolny trunek dostępny na polskim rynku. W asortymencie możemy znaleźć alkohole na każdą kieszeń; od przystępnych cenowo, aż do tych najbardziej ekskluzywnych. Salon posiada również specjalną ofertę sprzedaży na wesela i imprezy okolicznościowe oraz ofertę dedykowaną dla klientów biznesowych.

Co zobaczymy wchodząc do sklepu?
Wystrój to klimatyczne wnętrze w stylu lat dwudziestych ubiegłego wieku, nawiązujące do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Na półkach klient znajdzie bogatą ofertę alkoholi, w tym również cieszący się dużą popularnością dział z alkoholami regionalnymi oraz szeroki wybór piw koncernowych oraz kraftowych. Z kolei Aleja Win  to praktyczny, otwarty regał mieszczący ponad 200 win z różnych zakątków świata, które zostały czytelnie opisane i sklasyfikowane, co ułatwia wybór zwłaszcza tym klientom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie win. Wielkim atutem Al.Capone są cykliczne i atrakcyjne akcje promocyjne, często oparte na tradycji i doprawione szczyptą humoru. Załoga Al.Capone zaprasza również na degustacje ciekawych alkoholi, organizuje spotkania z ambasadorem danej marki lub po prostu wręcza ciekawy gadżet.

Ludzie Al.Capone
Za ladą sklepu zawsze stoją fachowcy z prawdziwą pasją i rzetelną wiedzą, którzy o alkoholach wiedzą niemal wszystko i w trakcie zakupów służą profesjonalnym doradztwem. Sieć bardzo duży nacisk kładzie na szkolenia branżowe, które są nieodłącznym elementem pracy w Al.Capone i wpływają na najwyższy poziom obsługi klienta.

Odpowiedzialność społeczna
Dewizą działalności Al.Capone jest przede wszystkim odpowiedzialna sprzedaż. Jednym z najważniejszych wkładów sieci w zakresie społecznej odpowiedzialności jest twarda polityka wobec zakazu sprzedaży alkoholu osobom nieletnim oraz nietrzeźwym, której wyrazem jest chociażby uczestnictwo w programie TU SIĘ SPRAWDZA DOROSŁOŚĆ. Nasi pracownicy ukończyli odpowiednie szkolenia podnoszące wiedzę i świadomość w zakresie regulacji prawnych, rozwiązywania problemów z jakimi spotykają się osoby zajmujące się na co dzień sprzedażą napojów alkoholowych oraz wypracowujące wzorce odpowiedzialnej sprzedaży. Załoga Al.Capone , w części rodzice, doskonale zdaje sobie sprawę z konsekwencji spożycia alkoholu przez nieletnich - zapewniają właściciele sieci.

Al.Capone tradycyjnie wspiera także  programy społeczne budujące świadomość skutków jazdy pod wpływem alkoholu, takie jak akcja JESTEM TRZEŹWY ZA KIEROWNICĄ. ATY? zorganizowana w regionie tarnowskim, w ramach której rozdawano między innymi naklejki BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY - PIŁEŚ NIE JEDŹ!, które można było umieścić na tylnej szybie samochodu.

Sieć Al.Capone czynnie angażuje się również w działalność mającą na celu pomoc lokalnym organizacjom i społecznościom. Z przyjemnością wspieramy lokalne kluby sportowe, koncerty, wydarzenia kulturalne oraz fundacje i stowarzyszenia niosące pomoc potrzebującym. Nieustannie od wielu lat jesteśmy jednym ze sponsorów i przede wszystkim wiernym kibicem żużlowej drużyny UNIA TARNÓW.

Gdzie w Krośnie można znaleźć Al.Capone Specjalistów od alkoholu? Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Piłsudskiego 53 i zaprasza klientów codziennie w godzinach od 6 do 24.

red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020