Logo
Wydrukuj tę stronę

"Jerzyk dzisiaj nie pije". Wygraj bilety na spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju w Krośnie

"Jerzyk dzisiaj nie pije". Wygraj bilety na spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju w Krośnie Fot. Materiał Promocyjny

Dwugodzinna dawka śmiechu. 22 stycznia 2016 roku, w RCKP w Krośnie wystąpi ze swoim najnowszym programem, "Jerzyk dzisiaj nie pije", Kabaret Moralnego Niepokoju. Mamy dla Was bilety!

REKLAMASpektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Więcej na temat wydarzenia możecie przeczytać tutaj: "Jerzyk dzisiaj nie pije" - Kabaret Moralnego Niepokoju w Krośnie.

KONKURS
Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Jaką rolę w serialu "Złotopolscy" odegrała Magdalena Stużyńska? Aktorka wchodzi w skład grupy i również wystąpi w Krośnie. Odpowiedź wyślij na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wiadomość zatytułuj “Jerzyk dziś nie pije”. Nie zapomnij wpisać swojego imienia i nazwiska w treści e-maila! Do wygrania są dwie podwójne wejściówki.

Wygrywa piąty i dziesiąty mail przesłany z prawidłową odpowiedzią i danymi. Na Wasze wiadomości czekamy do środy (13.01) do godziny 20:00. Z nagrodzonymi skontaktujemy się również mailem.

Kabaretu Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
22 stycznia 2016 r., godz. 20.00
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1

mg

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020