Logo
Wydrukuj tę stronę

"Kiedy kota nie ma…" - to myszy harcują… - spektakl w RCKP

"Kiedy kota nie ma…" - to myszy harcują… - spektakl w RCKP Fot. archiwum Edma.art impresariat

Edma.art impresariat zaprasza na terapię śmiechem. "Kiedy kota nie ma…" - to ponad 2,5 godziny spektakl pełen dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

REKLAMA


"Kiedy kota nie ma…" - to myszy harcują… Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?

Odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna przewidywalna rzecz tego grudniowego wieczoru, to ponad 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

- Rewelacyjna gra aktorska Violi Arlak i Jacka Lenartowicza - a Piotr Zelt nie ustępuje im ani o krok… - fragment recenzji krytyka teatralnego.

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Obsada: Viola Arlak, Jacek Lenartowicz, Cynthia Kaszyńska, Piotr Zelt, Zofia Zborowska, Marta Wierzbicka

"Kiedy kota nie ma..."
5 grudnia 2015 r. (sobota), godz. 17.00
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1

Bilety w cenie 70, 80 zł do nabycia w Biurze Turystycznym OMNIBUS w Krośnie, przy ul. Kolejowa 1, tel.13 43 61 067 oraz na stronie: www.kupbilecik.pl

mg/ei
Fot. archiwum Edma.art impresariat

  • autor: mg/ei

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021