Logo
Wydrukuj tę stronę

Gitarzystka Michaela Jacksona zagra w Krośnie

Jennifer Batten Jennifer Batten Fot. Ali Haschbach

Jennifer Batten, najlepsza na świecie gitarzystka, zagra w Krośnie. Artystka współpracowała z Michaelem Jacksonem. Na koncert 25 kwietnia zaprasza już teraz Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Wstęp biletowany.

REKLAMA


Jennifer budzi zachwyt na całym świecie. Może zagrać właściwie wszystko, ale najbliższa jest jej muzyka z pogranicza rocka, jazzu, fusion czy world music. Jennifer Batten to legendarna, genialna i ceniona gitarzystka, którą do współpracy zapraszali Jeff Beck, Carmine Appice, Slash, Carl Anderson czy Michael Sembello.

Jednym z najważniejszych punktów jej kariery była 10-letnia współpraca z królem popu, Michaelem Jacksonem. Co więcej, została wybrana przez czytelników najsłynniejszego magazynu gitarowego świata, "Guitar Player", najlepszą gitarzystką naszego globu!

Jej koncerty to energetyczne i multimedialne widowisko, które przyciąga rzesze fanów doskonale zagranych dźwięków.

Koncert Jennifer Batten odbędzie się w RCKP (ul. Kolejowa 1), w poniedziałek (25 kwietnia), o godzinie 19:00. Gitarzystce towarzyszył będzie zespół w składzie: Jacek Prokopowicz, (klawisze), Łukasz Gorczyca (bas) i Tomek Dominik (perkusja).

Bilety: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł, w przedsprzedaży 25 zł do, nabycia w kasie biletowej RCKP (ul. Kolejowa 1) w dniach: poniedziałek - piątek, w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz od 14:30 do 17:30, a także w sobotę od 10:00 do 14:00. Bilet można również nabyć godzinę przed wydarzeniem.

Zamówienia i sprzedaż biletów: tel. 13 43 218 98 w. 159, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

pf/red.

  • autor: pf/red.

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021